8. července 2018
 | 
Foto: JPH, archiv značek
Usnadňují nám život a dělají nás krásné!

Možná se budete divit, ale teď nemáme na mysli krémy, ani make-up, nýbrž fén, žehličku na vlasy a sonický kartáček na zuby! Trio, které máme doma snad všechny, které každý den používáme a chceme, aby bylo co nejlepší.

Tohle je naše tajná výzbroj!

Sonický kartáček Foreo ISSA mini

Je ideální citlivé dásně a pro ty, kteří upřednostňují menší hlavice kartáčků. Vytváří až 9 000 kmitů vysoké intenzity za minutu čímž účinně a šetrně čistí zuby a dásně. Je vyrobený z rychleschnoucího, neporézního a hladkého silikonu, který je až 10 000krát odolnější vůči bakteriím než zubní kartáčky s nylonovými vlákny. Navíc nás baví jeho živý a poutavý desigen.

Cena okolo 2 490 Kč

 

Žehlička na vlasy BaByliss ST481E

Je libo rovné vlasy, nebo raději bujné lokny? Můžete mít cokoliv a navíc se nemusíte bát, že si zničíte vlasy. Povrch žehličky je totiž potažen diamantově-keramickou vrstvou, která zabraňuje poškození teplem, tu si také můžete zvolit přesně podle tipu vašich vlasů. O hydrataci se stará ionizační generátor, vytvářející záporné ionty potřebné pro zdravý lesk vlasů. Žehlička se velmi rychle nahřívá,  při teplotě 180 °C je připravena k použití, již za 30 sekund!

Cena okolo 3 299 Kč

 

Fén na vlasy Dyson Supersonic Fuchsia

Tenhle fén nás baví ve všech směrech. Jednak má skvělý hravý design, je ultra lehký a díky akustickým tlumičům v rukojeti také velmi tichý. Ale hlavně, vysušuje vlasy opravdu efektivně a bez jejich poškození. Při vysoušení vlasů neustále kontroluje teplotu vyfukovaného vzduchu, a tak už nikdy nevystavíte své vlasy příliš vysoké teplotě. Budete mít dokonalý účes a zdravé vlasy s přirozeným leskem a klidně ho můžete používat denně.

Cena okolo 10 799 Kč