19. dubna 2017
 | 
Foto: Shutterstock.com
Dokonale hladké? Žádný problém!

1. Odolejte pokušení spáchat na sobě depilaci v rámci posledních příprav na rande! Tedy pokud zrovna nepotřebujete v klíně nějaké čerstvě mokvající pupínky a odporně rudé skvrny…

2. Experimentujte s nejrůznějšími střihy. Srdíčko, čárka, kolečko, kosočtverec, copánky s korálkem na konci – nápady se cení a vy se navíc pobavíte.

3. Dodržujte svůj depilační režim, a to celý rok. Když se začátkem léta rozhodnete proklestit zimní houštinu, zapláčete bolestí, zpuchnete doruda a ještě pár týdnů budete zažívat pocit průvanu mezi nohama.

4. Míříte-li na depilaci voskem ke kosmetičce, vážně si neberte své nejlepší kalhotky. Tedy chcete-li je příště ukázat i někomu dalšímu. Kosmetička vám stejně na zákrok nabídne hygienické kalhotky na jedno použití.

5. Upusťte od plánů na brazilskou depilaci voskem, pokud jste stydlivá. Ležet nahatá od pasu dolů na lehátku a nechat si rvát chlupy, to skýtá pramálo šancí k zachování osobních tajemství.

6. Když přijde chvíle trhnout fólií, nemilosrdně trhněte! Nezastavujte se v půlce, jinak zapláčete.

7. „Čokoláda, slunce, prázdniny, jahody!“ Tuhle mantru pomáhá si mrmlat ve chvíli krutého trhu. Připomene vám, proč podstupujete tuhle oběť, a smíří vás s bolestí.