11. dubna 2017
 | 
Foto: Shutterstock
Je to víc než jednoduché, čtěte!

1. Boty řeknou všechno

Máte pocit, že vám úplně cizí lidi vidí až do žaludku? Možná za to můžou vaše boty, ty totiž o své majitelce prozradí víc, než by možná sama chtěla. Není načase provětrat botník?

✓ Kotníčkové, ošoupané, na klínku – sebevědomá, zábavná

✓ Špičaté lakované jehly – puntičkářka, rázná, sexy

✓ Střevíčky tělové barvy – inteligentní, kultivovaná

✓ Zářivé značkové baleríny – energická, spolehlivá, disciplinovaná

2. Vstávejte s radostí

Podle nejnovějších výzkumů jsou ranní ptáčata mnohem šťastnější a zdravější než ti, kteří hýří dlouho do noci a ráno se pak těžko hrabou z postele. Pokud patříte ke druhé skupině, určitě vás budou zajímat tyhle tipy, jak se ráno nastartovat – s úsměvem.

✓ Ta pravá melodie
Není nic horšího než se každé ráno nechávat budit sirénou. Místo otravného ječení budíku si do svého i-Phonu proto raději stáhněte aplikaci Alarm Clock Pro a otevírejte oči za poslechu oblíbené hudby.

✓ Sladká snídaně
Připravte si snídani už večer, ale rohlík s máslem ne! Co takhle nějakou pochoutku? Třeba jahody, med a bílý jogurt. Hned po probuzení si pak vzpomenete, že na vás v lednici čeká tahle mňamka, a začnete se těšit.

✓ Sexy kafe
Vyhlédněte si nejbližší kavárnu, ve které obsluhuje sexy číšník, a každé ráno tam choďte. Jeho neodolatelný úsměv a pořádná dávka kofeinu vás okamžitě nabudí k životu.

✓ Milujte se
Co takhle ranní sex? Chlapi ho zbožňují a vy možná konečně zjistíte proč.

3. Postavte se na správnou stranu

Chcete, aby vás šéf povýšil? Anebo si děláte zálusk na sexy kamaráda? Tak mu pod šikovnou záminkou podstrčte tužku a čekejte, kterou ruku při psaní použije. Když to bude pravá, stoupněte si vedle něj z téhle strany a dělejte to tak vždycky. Podle odborníků totiž podvědomě preferujeme osoby, které se pohybují v dosahu naší dominantní hemisféry.