6. dubna 2017
 | 
Foto: archiv značek
Jarní beauty novinky, s kterými rozvetete do krásy.

Sladký polibek 

Balzám na rty bylo snad první zkrášlovadlo, které jsme začaly jako holčičky používat a od té doby je naším nejvěrnějším parťákem. Vyzkoušejte novinku Cucumber Melon od EOS. Zabraňuje jejich následnému vysušování. Balzám je obohacen o antioxidanty, které rty posilují. Jen pozor, nádherně voní (a ještě líp chutná). Nyní jej seženete v limitované jarní edici s Strawberry Sorbe

Co bylo dřív?

Otázka, která nás trápí od počátku věků. Co bylo dřív, slepice nebo vejce? Vejce. A potom úžasná citrusová lázeň. Nebo ne? Dejte si zatím koupel se silicemi ze sicilských citronů a grapefruitu Which Came First?od Lush a uvidíme, jak to dopadne.

Úsměv od ucha k uchu

Udělejte si místo ve své kosmetické taštičce, Signal přináší make up pro váš úsměv, bělicí pero White Now Touch. Stačí jen vytáhnout, párkrát kliknout, přetřít a zářivě bílý úsměv je na světě. Ne, neděláme si legraci, opravdu je to tak jednoduché!

Avokádová svačinka

Najděte si chvilku jen pro svoje osobní blaho a nechte svojí tvář opečovat pleťovou maskou I am Real Avocado Mask Sheet od Tony Moly, která přináší jas suché pleti díky přírodním výtažkům z avokáda.V balení objevíte hned dvě látkové masky!

Zakoupíte v sítích parfumerií SEPHORA