3. dubna 2017
 | 
Foto: cosmo
Zapište si: 8. 4., VNITROBLOCK, HOLEŠOVICE, 11–22 HODIN!

Líčení x styling x fotografování na titulku Cosmopolitanu x móda x taneční show x workshopy – výroba náramků, vázání kytic x Debbi x Mikolas Josef x Lukáš Macháček x DJ x fotokoutek x Design store & kavárna SIGNATURE store&cafe, taneční prostor SECTORF x spousta dobrého jídla x skvělá káva.

Přijďte za námi do Vnitroblocku – kreativního centra Holešovic. Design store & kavárna SIGNATURE store&cafe, taneční prostor SECTOR a to nejmenší PIDIKINO.
Cosmo redakce na vás čeká a má pro vás připraveno líčení, styling a focení na Cosmo titulní stranu, budete se cítit jako hvězda.

Staňte se tváří titulní strany Cosmopolitanu!

Během dne vystoupí Debbi nebo Mikolas Josef, připravený je rozhovor s umělcem Lukášem Macháčkem, který je tvůrcem triček pro Avon Pochod, a další doprovodné workshopy – vázání kytic nebo výroba náramků.

Budete si moci také vyzkoušet letošní pochodová Avon trička i si je zakoupit v exkluzivním předprodeji. Domů si je pak odnesete ve speciálním balení.

Připraven pro vás bude také speciální fotokoutek nebo moderní taneční show. Spousta dobrého jídla, skvělá káva a úžasný prostor – a to vše laděno dorůžova. 😉

Přijďte kdykoliv mezi 11. a 22. hodinou a užijte si s námi růžovou sobotu.

THINK PINK!

Myslete na sebe a buďte součástí růžové akce AVON Pochod, které se účastní miliony lidí ve více než 58 zemích světa na důkaz podpory ženám s rakovinou prsu. 17. ročník AVON Pochodu se uskuteční také v Praze, a to 10. června 2017. Vstupenkou na akci je charitativní tričko 2017, které můžete zakoupit u své AVON Lady/Gentlemana nebo v růžovém e-shopu.

Více na http://www.zdravaprsa.cz/

Těšíme se na vás!

FB CosmopolitanCZ, @cosmocz, #jsmecosmo #cosmopolitancz
FB AVON POCHOD, @avonpochod, #avonpochod, #neres#neres

@hmczech, #hm
@ccc

Vnitroblock:
Tusarova 791/31, 170 00 Praha 7 – Holešovice
https://www.facebook.com/vnitroblock