23. března 2017
 | 
Holky, také patříte k těm, co si zkrátka nemohou odpustit selfie při téměř každé příležitosti?

A také se kdovíjak dlouho nastavujete, zkoušíte různé pózy, světlo, účesy, špulíte… ale někdy to prostě není ono, co? Víte ale, že si k dokonalosti můžete pomoci i samotným telefonem, kterým selfíčka fotíte?

Aplikací na úpravu fotek je milion, ale jednodušší je mít telefon, který tohle všechno už v sobě má, a vy tak můžete mít více místa v paměti na vaše selfíčka!

Na trhu existují telefony, které mají vestavěné takové vychytávky, které vám umožní vyfotit vážně perfektní selfie. Když to správně vychytáte, pořád to navíc budete vy! Jen ještě krásnější. Paráda, ne? 

Automatické zkrášlování

Teď se třeba začal prodávat Honor 6X. Mimochodem, krásný kovový telefon se dvěma čočkami a se spoustou vychytávek, který vám ale vítr v peněžence rozhodně neudělá.
Díky funkci automatického zkrášlování se můžete zbavit nedokonalostí jak Popelka popela. Na stupnici od 1 do 10 si můžete nastavit, jak moc dokonalé zrovna potřebujete být. Pupínky na vašich selfíčkách už nemají šanci!

Make-up mode

Co takhle mít opravdu hezké, výrazné řasy, ale bez všech těch kytiček a psích oušek okolo? Make-up mode vám nabízí devět různých typů líčení, se kterými budete naprosté hvězdy! Krásně vám dodělají řasy, leskem namalují rty a dodají tvářenku na vaše krásná líčka. Najdete mezi nimi roztomilé, klubové nebo elegantní filtry. A vypadají hodně v pohodě!

Detekce úsměvu

Není roztomilejších fotek než těch s krásným úsměvem. Díky funkci detekce úsměvu, kterou si můžete přednastavit, se spoušť sama zapne pokaždé, když nahodíte americké zářivé úsměvy i se zoubky! Tak zachytíte všechny vaše vysmáté momentky s kámoškami.

Hlasové ovládání

Také říkáte před focením „sýýýr“? Zkuste to u Honoru 6X říct v angličtině a za „cheese“ dostanete fotku i bez kliknutí! Holky, tento telefon díky vašemu povelu pozná, že jste na selfíčka připravené. A navíc vás to vážně rozesměje a budete fakt překrásné!

Perfect selfie

Umění je věda, že jo? Tato vymakaná funkce vás blýskne ze tří úhlů a vy si pak můžete nastavit stupeň zkrášlení, šířku obličeje, velikost očí i jejich zářivost. Prostě budete jak z časáku pokaždé, protože si tato mašinka zapamatuje vaše osobní nastavení.

Další podobné zázračné přístroje

Tyto nebo podobné funkce můžete najít například také u Honoru 8, Huawei Nova nebo Huawei P10.

Vyberte si dobře a buďte navždy dokonalé!