26. března 2017
 | 
Foto: Shutterstock
Neodbývejte se a soustřeďte se na své já!

Rok 2017 se nese ve znamení egoistického ohnivého kohouta, a proto byste si měla najít aspoň chvilku jenom sama pro sebe a zkrášlovat se. A my máme pro vás pět produktů, které vám na cestě k novému spokojenějšímu já pomohou. Takže, 3… 2… 1… začínáme!

Koupel plná sedmikrásek

Novinka UPS-A-DAISY od Lush. Pomalu uvolňuje báječné esenciální oleje – zklidňující silici z růžového dřeva, delikátní růže a osvěžujících pomerančů a tvoří vůni, která je tak příjemná a slunečná jako perfektní nedělní odpoledne. Jen pozor, s touhle koupelovou bombou úplně zapomenete na čas!

Rty k nakousnutí

Připravte se vyprovokovat pozornost svými zářivými rty! Dvoufázová rtěnka Provocalips od Rimmel London zajistí vašim rtům bohatou barvu, neuvěřitelný lesk a hydrataci. Vydrží až 16 hodin, je neslíbatelná, odolná vůči jídlu a neobtiskává se na zuby. Co víc si přát? Live the London look!

K dostání za 199 Kč

V hlavní roli vlasy

Barevné masky na vlasy Colour Refresh značky Maria Nila Stockholm nás naprosto nadchly! Můžete tak mít sladce růže, fialové, nebo i tyrkysové kadeře s naprosto šetrnou péči a barevné pigmenty se po několika umytí vymyjí. A pokud se vám nechce experimentovat, můžete díky masce White Mix regulovat intenzitu barvy, nebo vsadit na klasickou, černou, hnědou či blond, jako jsou vaše vlasy. Masky jsou veganské, nádherně voní a přímo nabité pořádnou dávkou péče.

Zváře plné záře

Dvojice čisticích pěn Hot & Cool Pore Foam Cleansing Duo k pročištění pórů zajistí zahřátí, které roztáhne póry a usnadní čištění, po němž následuje chladivý efekt, který póry opět stáhne.Vaše tvářička tak bude jemná, čistá a bez jediné nedokonalosti.

Zakoupíte v sítích parfumérií Sephora 

Dokonalá fixace

Primer 2v1 & fixační sprej Insta Fix & GO od Rimmel London. Aplikuje se pod nebo na make-up, rychle zasychá a stačí pouze jedna vrstva k zafixování make-upu na celý den. Navíc zanechává pleť bez pocitu lepkavosti a pnutí a díky extraktu z okurky napomáhá obnovovat texturu pleti a poskytuje svěžejší vzhled. Připravit, zafixovat a vyrazit!

Na trhu pouze v ČR, 199 Kč