19. března 2017
 | 
Foto: Shutterstock
Aby vaše tvářičky dostaly zase tu správnou barvu!

Domácí maskování dokáže zahladit spoustu nedokonalostí a také se u něj skvěle relaxuje. Víme, že máte málo času, a tak jsme pro vás našli i expresní masky, které vám zachrání kůži během pár minut. Blahodárnou hmotu odstraňte navlhčeným tamponem a pleť dál neodličujte. Prodloužíte tak účinek masky.

Když chcete: ČISTIT

Každé ráno nacházíte na obličeji nové pupínkové přírůstky a lesknoucí se čelo musíte maskovat tunami pudru? Pleťové masky se nejlépe hodí právě pro mastnou a smíšenou pleť. Skvěle vstřebávají přebytečný maz a při jejich smývání zároveň odstraníte i odumřelé kožní buňky. Některé výrobky mají navíc stahující účinky, takže dokážou bezpečně zatočit i s nehezky rozšířenými póry.

Domácí relax: Dvakrát do týdne si dopřejte čisticí masku.

Když chcete: VYPNOUT

Jestli se vám už začala trochu povolovat kůže, ošetřujte ji liftingovými krémy a zároveň odpočívejte s vypínací maskou. Vyhněte se však pětiminutovým rychlovkám, protože u liftingových zázraků skutečně záleží na době působení. Jestliže tedy toužíte, aby na vás byl vidět nějaký účinek, vyhraďte si na maskování alespoň patnáct minut.

Třešeň na dortu: Vyzkoušejte masku z červených plodů. Červené plody mají vysokou schopnost vstřebávat se a udržovat vodu.