14. března 2017
 | 
Foto: Shutterstock.com
Díky dobře mířeným polibkům můžete dát jasně najevo, že se chcete milovat.

Krk

Chcete, aby partner ihned identifikoval vaši touhu, pak ho líbejte na krk. Polibky na krk nejsou nijak násilné ani vyzývavé, ale jejich poselství je jasné.

Ucho

Ušní lalůček je pro muže jedna z nejsilnějších erotogenních zón. Věnujte mu tedy patřičnou pozornost. Pomazlete se s ním jazykem, můžete i jemně zapojit zuby. Polibky na ucho rozdělí impulsy na dva směry. Jeden vyprázdní hlavu od všech starostí a druhý naplní penis krví. Skvělá kombinace, bude myslet jen na to, co zrovna chcete.

Bradavky

Nejsou tak citlivé jako ty ženské, ale i tak by byla chyba se jim vyhýbat. Ideální je denní doba, kdy se jim věnovat, je ráno. Protože nejsme v americkém filmu, víme, že dech není žádná paráda. Proto se můžete spustit trochu níž a aktivovat citlivé zóny na prsou. Ranní sex vás nemine.

Penis

Nechce se vám nic naznačovat? Stáhněte mu kalhoty a na nic se neptejte. Ani se vám nebude chtít mluvit, když jeho penis zasypete polibky a vezmete do úst. Z překvapení se rychle vyklube vzrušení.

Na závěr

Každý muž je jiný, budete muset testovat, které polibky ho spolehlivě dostanou do víru vášně. Tyto základní můžete vyzkoušet, a poté přidávat své vlastní nápady.