4. března 2017
 | 
Foto: Shutterstock
Čas na relax a zkrášlování se najde vždycky. Protože láskou k sobě zazačíná láska k druhým.

Koupel plná vůně

Sprchový krém Prince Charming od Lush. A čekání na vašeho vysněného prince je u konce. Ať už se probouzíte z předlouhého spánku, nebo jste právě rozlouskli oříšek a chystáte se na ples, sladký nálev z kořene proskurníku a vanilky si vás prostě podmaní.Pohádková vůně čerstvé šťávy z granátových jablek a grapefruitové silice ulpí na vaší pokožce a vydrží tam déle než střevíček na vaší nožce.

Pohlazaní po tváři

Beauty Blender je nepostradatelný doplněk k dosažení dokonalého nalíčení. Nasákne makeup, rozjasňovač nebo korektor na tmavé kruhy a lehce klouže po pleti, čímž zajistí dosažení ultra přirozeného efektu. Díky velmi hebké a příjemné textuře jakoby pohlazením vyplní k dokonalosti všechny záhyby obličeje. Když jej vyzkoušíte, už se bez něj neobejdete, věřte nám!

Exluzivní nabídka v parfumériích Sephora.

Pryč s nedonalostmi

Nejnovější korektor tmavých kruhů značky NARS Soft Matte Complete Concealer nabízí ideální krytí s vysoce přirozeným efektem. Jeho jemná, krémová, nemastná textura umožňuje rozostřit, skrýt a vyhladit nedokonalosti díky speciálnímu vyhlazujícímu komplexu. Užijte si krásnou pleť bez jediné nedokonalosti.

Zakoupíte v parfumériích Sephora za 850 Kč.