23. února 2017
 | 
Foto: Andrea Raffin / Shutterstock.com
Osvojte si kosmetické návnady na muže!

Kovové mrkání

Přivítejte přítele se smyslně vlhkým pohledem – zářivým, lesklým a vlhkým! Největšího třpytu docílíte, když nanesete několik vrstev líčidel, každé s jinou konzistencí. Vaše oči ho budou přitahovat silněji než magnet.

Podél horních řas nakreslete nejprve stříbrnou tekutou linku. Štětečkem vybarvěte celou plochu horního víčka. Celé horní víčko až k obočí pokryjte krémovým stínem. Až bude krémový stín suchý, naneste ještě třpytky, největší množství dejte na prostředek víčka. Jako doplněk výrazných očí stačí jen dvě vrstvy černé řasenky a na rty světle růžový lesk.

Magická manikúra

Předveďte mu třpytivou variantu elegantní francouzské manikúry. Ale pozor: hrozí riziko, že vás o takhle nádherně zušlechtěnou ruku rovnou požádá! „Tahle úprava je rafinovaná, elegantní a hodí se ke každým šatům,“ upozorňuje manikérka.

Nejprve nehty zpevněte čirým lakem. Potom naneste dvě vrstvy tělového světle béžového laku a nechte je zaschnout. Pak vezměte stříbrný lak a jedním tahem nakreslete na okraji nehtu tenkou linku (asi 2 mm). Své dílo zpečeťte ještě jednou průsvitnou vrstvou.

Královsky karmínová

Převlečte se za ledovou královnu, která se právě vrátila z vánice a má tváře svůdně zarudlé od mrazu. Váš přítel se bude horlivě snažit, aby vás zahřál.

Na celé tváře nejprve rozetřete prozařující podkladový make-up. Potom naneste štětcem sytě růžovou tvářenku se zlatými třpytkami. Na závěr přidejte ještě trochu lesku. Líčení doplňte černou řasenkou, rty obkružte konturkou v tělovém tónu a vyplňte leskem se stříbrnými třpytkami.