16. února 2017
 | 
Foto: Shutterstock
Zhasněte světla, přitulte se k milému a nechte svá těla žhnout láskou!

Možná si myslíte, že čím divočejší sex s partnerem pěstujete, tím lépe. Baví vás, když pod vámi hlasitě úpí péra v matraci a sousedé vám naštvaně tlučou do zdi, abyste se ztišili, protože pro váš slastný řev neslyší televizi. Nad něžným milováním v posteli ohrnujete nos a raději vymýšlíte nová a nová místa, kde byste si mohla s milencem divoce zaskotačit? Nedopřát si občas s partnerem klidný romantický sex ale může být velká chyba – něžná objetí totiž posilují lásku!

Umlčte rušiče

Než se spolu zavrtáte do peřin, ujistěte se, že na erotickou jízdu budete mít dost klidu. Jestli bydlíte na hlučné ulici, zavřete okna. Pokud dovnitř pořád doléhá burácení výfuků, pusťte pomalou hudbu, na níž se oba shodnete. Rozptylovat vás může i nepořádek, takže rychle ukliďte – zavřete všechny zásuvky, vyhoďte obaly od jídla, hrnky od kafe odneste do kuchyně. Zhasněte a pootevřenými dveřmi pusťte do místnosti slabé světlo z vedlejší místnosti. Při romantickém milování nikam nespěcháte, takže si snadno všimnete neerotických detailů kolem sebe, které vás mohou vyrušit v soustředění, třeba praskliny na novém stropě nebo pupínku na milencově rameni. V přítmí se soustředíte jenom na své pocity a navíc se partnerovi vydržíte beze studu dlouho dívat do očí.

Navzájem se svlékněte

Místo abyste ze sebe stáhli oblečení každý sám, zbavujte se slupek navzájem. Zápolení s knoflíky, háčky a zipy vás přinutí zpomalit tempo a myslet jenom na milence. Můžete ho nejdřív hladit přes oblečení, vklouznout dlaněmi pod látku a teprve pak začít se svlékáním. Každý kus nově odhalené kůže polaskejte a užívejte si slastné očekávání předtím, než se vás drahý dotkne.