22. ledna 2017
 | 
Foto: Casio
Hodinky, které vás nenechají sedět doma!

Funkce grafu přílivu a odlivu, odolnost vůči vodě do tlaku 20 barů a sportovní luxusní vzhled BGA-220.

Casio Computer Co., Ltd. dnes oznámila, že uvádí na trh nové přírůstky řady BABY-G, založené na koncepci „Odolné a atraktivní“. Pět nových modelů BGA-220 nabízí luxusně stylizovaný sportovní design, ideální pro luxusní kempování na pláži (tzv. glamping).

Nové sportovní a vylepšené modely BGA-220 byly inspirovány luxusním kempováním – novým trendem v kempování, při kterém si hosté užívají luxusní zařízení a služby v nádherném přírodním prostředí. V duchu koncepce luxusního kempování na pláži jsou tyto nové modely odolné vůči vodě do tlaku 20 barů a jsou vybaveny funkcí grafu přílivu a odlivu, aby měli jejich nositelé aktuální informace o přílivu a odlivu.

Luneta z nerezavějící oceli se vyznačuje 12straným mnohoúhelníkovým designem pro zvýraznění vzhledu. Horní povrch lunety má vlasovou strukturu a boky se pyšní zrcadlovým povrchem. Tyto kontrastní povrchy vytvářejí vytříbený vzhled. Kromě toho se kovový 3D index jemně třpytí při jakémkoli pohybu zápěstí, což navozuje vysoce pocit vysoké kvality a elegance. Dvouvrstvý číselník se vyznačuje vlnovým designem vlnícím se napříč číselníkem, a každý z těchto pěti modelů má odlišný jemný přirozený odstín, evokující vlny, mušle, zpěněnou vodu apod. Navíc, jak se sluší na hodinky navržené pro luxusní kempování na pláži, pouhé stisknutí tlačítka v poloze čtyři hodiny zobrazí informace o přílivu, odlivu a teplotě. Nové modely BABY-G jsou skvělé pro ženy milující eleganci při aktivním způsobu života na nádherných místech přírody.