29. ledna 2017
 | 
Foto: Casio
Pro ženy vážící si každého okamžiku!

CASIO uvádí na trh nejnovější přírůstek řady hodinek SHEEN, které jsou založeny na koncepci „Elegantní, inteligentní a zářící“. SHB-100, model řady Time Ring, jsou první hodinky Casio pro ženy umožňující spojení se smartphonem, zaměřené na přesný čas pro ženy, které si cenní svého času.

Společnost Casio představila koncepci globální synchronizace času pro podporu vývoje analogových hodinek pro současný globální věk. V rámci globální synchronizace času vyvinula společnost Casio hodinky G-SHOCK a OCEANUS s technologií GPS Hybrid Wave Ceptor, která přijímá signály časové kalibrace z GPS satelitu i rádiových vln, a hodinky EDIFICE podporující spojení se smartphonem. Tyto hodinky získávají uznání jako pokročilé systémy měření času poskytující přesný čas kdekoli na světě.

SHB-100 jsou hodinky se solárním napájením a světovým časem, které se jako vůbec první hodinky Casio pro ženy umí spojit se smartphonem. Hodinky se připojují k aplikaci Casio Watch+, která obsahuje originální systém pro připojení k časovým serverům na internetu po celém světě za účelem zobrazení aktuálního času, a disponují jednoduchým jemně zbarveným rozhraním pro ženy. Tento systém zajišťuje přesný čas a odstraňuje komplikace spojené s nastavováním světového času, takže budete všude vždy včas.

SHB-100 ukazují současně domovský čas a světový čas na vsazeném číselníku v poloze 8 hodin. Vsazený číselník se vyznačuje designem s dvojitým kroužkem, odlišeným dvěma různými barevnými kroužky. Dva překrývající se kroužky vytvářejí díky svým elegantním spojnicím působivý designový motiv, evokující hodinky spojené se světovým časem.

Pouzdro se vyznačuje širokým ciferníkem s třpytivými multidimenzionálními indexovými značkami pro optimální čitelnost. Indexové značky jsou vytvořeny pomocí mikroskopických technik vyvinutých společností Yamagata Casio Factory v Japonsku, která je hlavním produkčním zařízením společnosti Casio. Pár křišťálů Swarovski® zdobí polohu 12 hodin a geniálně doplňuje elegantní design ciferníku.

Společnost Casio vyvinula pro nejnovější hodinky SHEEN novou broskvově zlatou barvu iontového pokovení. Tato originální barva má elegantní lesk odhalující barvu ženského zápěstí, přičemž zaujme i sama o sobě. Pohyblivé díly mezi pouzdrem hodinek a páskem zajišťují perfektní přizpůsobení hodinek zápěstí. SHB-100, elegantně zkrášlující zápěstí, jsou ideálními hodinkami pro ženy, které si cení vzácnou hodnotu času.  

Hlavní vlastnosti SHB-100

Po instalaci bezplatné aplikace CASIOWATCH+ pro smartphony si uživatelé mohou u SHB-100 užívat následující funkce spojení s mobilem.

■ Snadné nastavení času pro přibližně 300 měst na světě pomocí aplikace CASIO WATCH+.
■ Hodinky automaticky korigují domovský a světový čas včetně nastavení letního času, čtyřikrát za den.
■ Nastavení času jedním dotykem umožňuje uživatelům při cestách do zahraničí rychle nastavit místní čas pouhým jedním stisknutím tohoto tlačítka.
■ Snadné přepnutí mezi domovským časem a světovým časem, pomocí aplikace nebo tlačítka hodinek.
■ Funkce vyhledávače telefonu umožňuje aktivaci alarmu smartphonu stisknutím tlačítka hodinek.
* Aplikace CASIO WATCH+ bude k dispozici ke stažení z obchodu App Store pro iPhony nebo Google Play pro Android smartphony současně s uvedením hodinek SHB-100 na trh.