16. prosince 2016
 | 
Foto: archiv
Když víte, co radovat uděláte velkou radost i malou drobností!

Teď právě nastala ta chvíle, kdy by vám Ježíšek měl nadělit vysněný náramek, parfém, kabelku, zkrátka to, co si za celý rok nekoupíte, protože máte vždycky milion důvodů to odložit!

Můj náramek Mooyyy

Kolekce Senso Collection od designérky Licie Koldobé je tak krásná, jednoduchá a přitom vyjímečná, že si jí určite zamiluje každá. Mooyyy šperk, moje vášeň…

Pusa k nakousnutí

Balzámky na rty milují všechny. EOS balzámy na rty jsou s přirozenými antioxidanty, z 95 % organické a 100 % přírodní. Neobsahují paraben ani vazelínu. Obsahuje vitamin E, zklidňující bambucké máslo a jojobový olej, díky čemuž jsou rtíky jemné a senzačně hladké, zkrátka k nakousnutí. 

Na vlnách pohody!

Hravá a přitom elegantní, tahle ikonická vibrující kachnička (na svátky se navíc vyparádila) od Sephory udělá radost opravdu každému.

 

Něco zářivého

Mrazivá atmosféra severu, vše se zdánlivě zastavilo, vše zůstává navždy zachováno v důsledku účinku ledu a jeho schopnosti udržet vše mimořádně čisté, zřetelné a svěží. Zde leží inspirace pro kolekci šperků Polar od italské značky Brosway. Ideální pro všechny ženy s přáním ukázat svou sílu a nechat ji zářit v průběhu času.

Na cesty

Holky jsou takové poletušky a stále někde pobíhají, proto je pro ně ideální jakýkoliv batoh, kabelka, taška. A jestli chcete něco originálního a hravého vsaďte na italskou značku Ju’sto. Všechno je jen na vaší fantazii.