4. ledna 2017
 | 
Ledově chladný vítr, sníh, mráz, suchý vzduch a čepice si v zimě vybírají svou daň v podobě nezdravě vypadajících vlasů.

A přitom zachovat si i v tomto období krásný a bohatý účes je tak snadné.

Nepodceňujte péči o vlasy

Jedním z hlavních problémů, se kterými se v zimě potýkáte, je suchý vzduch ve vytopených místnostech, ale i venku. Vlasy jsou kvůli němu mdlé, matné, ztrácejí svůj objem a navíc dráždí vlasovou pokožku. Pokud rády nosíte tlusté vlněné čepice, mohou se vám vlasy také více mastit a lámat.
Ovšem ani vyhozením čepice do koše a zakoupením kvalitního šamponu nebo séra svým vlasům nevrátíte jejich zdraví a lesk. Základem je správná výživa. Vlasy je potřeba právě v zimním období, kdy nepřijímáte tolik potřebných vitamínů a minerálů, správně vyživovat zevnitř. Pro zdraví vašich vlasů jsou potřebné hlavně aminokyseliny, biotin, vitamin A a také zinek. Ne vždy však náš jídelníček obsahuje jejich dostatečně vyvážené množství.

Navraťte vlasům vitalitu a lesk

V zimních měsících věnujte vlasům zvýšenou pozornost. Nejlépe vsaďte na péči, která obnoví zdraví vlasů zevnitř, a ty tak získají zpět svou sílu a krásu. Kvalitním a oblíbeným přípravkem z lékárny je např. DonnaHAIR® Forte. Tento doplněk stravy obsahuje ideální kombinaci a koncentraci účinných látek, kterých právě v zimě vlasům většinou chybí. Obsahuje zvýšené množství aminokyselin, pivovarských kvasnic a biotinu, který podporuje normální růst vlasů, pomáhá při lámání a třepení a udržuje jejich lesk. Složení přípravku je speciálně přizpůsobeno také pro potřeby těhotných a kojících žen.

Více na www.DonnaHAIR.cz