18. prosince 2016
 | 
Foto: cannaderm
Krásná a svěží pleť vždy byla a bude v kurzu! Přírodní look je to, co kluky přivádí k naprostému šílenství.

Jak být ale majitelkou dokonalé pleti, když tvá pokožka každý den svádí krutý boj s akné?

Jestliže tě trápí nepříjemné projevy aknózní pokožky – pupínky, zarudlé flíčky, černé tečky na tváři, je nejvyšší čas začít se o svou pleť opravdu důkladně starat.

Co teď frčí!

Nyní se pozornost upírá především k čistě přírodní kosmetice. Skvělou volbou jsou přípravky značky Cannaderm z řady Aknea. Právě ty obsahují vysoké procento konopného oleje a další účinné látky, které tvou pleť vyčistí, vyživí a zklidní. A právě to ty nyní potřebuješ!

Jak na to?

Lámeš si hlavu nad tím, zda se o svou pleť staráš opravdu dobře? Kdy čistit, jak ošetřovat, kdy krémovat a hlavně, co k tomu všemu pořídit? Poradíme ti jednoduché finty, které si oblíbily i hvězdy stříbrného plátna.

Základem je správné čištění

Neváhej a pořiď si  Aknea mycí pěnu, která šetrně odstraňuje zrohovatělou vrstvu buněk a mimo jiné omezuje tvorbu kožního mazu. Poté na pokožku pomocí vatového tampónku nanes Aknea ošetřující vodu. Její výhodou je, že působí antibakteriálně a tonizuje mastnou a uhrovitou pleť.

Je libo pleťová maska?

Nemáte v pátek s kamarádkou co dělat? Skvělé! Je to ideální doba na zkrášlovací večer!  Pro tuto zábavu vám bude skvělým pomocníkem  Aknea krémová čistící maska, která je vhodná pro hloubkové ošetření a čištění pokožky s projevy akné.

Když jsi v presu!

Je jasné, že každý den nemůžeš trávit nekonečné hodiny v koupelně. Nikdy bys ale neměla zapomínat na denní krém. Pro každodenní péči o pleť je tady Aknea krém, který výrazně redukuje nepříjemné projevy spojené s akné. Super je když si v kabelce uděláš místo také pro Aknea sérum s roll-on aplikátorem pro rychlé zklidnění projevů akné kdykoliv během dne.

Nenechej svou pokožku na holičkách a zaběhni si pro produkty řady Cannaderm, které zakoupíš v lékárně, v prodejnách zdravé výživy nebo na www.cannaderm.cz. Tyto přípravky neobsahují THC.