5. prosince 2016
 | 
Foto: Shutterstock.com
Za krásné a pevné tělo!

Kočičí protažení

Klekněte si na všechny čtyři tak, abyste měla zápěstí kolmo pod rameny. 1. Natáhněte za sebe pravou nohu a chodidlo propněte směrem ke stropu. 2. Chvíli v pozici vydržte, pak pokrčte pravé koleno a přitáhněte k lokti pravé ruky. Právě jste zvládla jeden cvik! Udělejte jich deset a potom prohoďte strany a dokončete sérii. Měla byste si střihnout tři!

Tip pro pevnější břicho: Místo na všech čtyřech začněte v poloze prkna (opíráte se o dlaně a špičky chodidel).

Sexy most

Lehněte si na záda s pokrčenými koleny a rukama podél těla, dlaně obraťte k zemi. Zvedněte boky tak, abyste měla tělo od ramen ke kolenům zpevněné a propnuté. Zatněte břišní a hýžďové svaly a třicetkrát dejte kolena k sobě a od sebe. Proveďte tři série tohohle cviku!

Pro pevný zadek: Místo horizontálního pohybu (kmitání koleny) zkuste vertikální. Při druhé sérii pohybujte pro změnu boky nahoru a dolů. Výsledky uvidíte hlavně na hýždích a břiše!

Erotické kolébání

Stoupněte si s nohama rozkročenýma na šíři ramen. Špičky chodidel vytočte ven, předpažte a spojte dlaně. Klesněte zadkem do výše kolen. Zhoupněte se v bocích doprava a chvíli tak vydržte. Potom zase vytočte boky doleva a moment počkejte. To je jeden cvik. Celkem byste měla provést tři série po deseti cvicích.

Tip: Kegelovy cviky opravdu zlepšují požitek ze sexu (nejen váš, ale i partnerův). Při každém zhoupnutí proto pevně zatněte pánevní svaly.