3. prosince 2016
 | 
Co by to bylo za Vánoce bez parfému?

Všechny milujeme vůně, vždyť už Coco Chanel prohlásila, že „Žena, která nenosí parfém, nemá budoucnost.“. 

Objevte s Chloé zahradu plnou růží… Intenzivní, delikátní, neodolatelná. …přesně taková je Chloé Eau de parfum. Svěží a velmi ženská vůně vyzařuje spontánní kouzlo a odráží přirozenou eleganci, která nechává vyniknout ženě s nespoutaným duchem a vrozeným smyslem pro módu.

Chloé, vánoční set – Parfémová voda 50 ml, tělové mléko 100 ml a miniatura vůně 5 ml, Sephora, 2660 Kč.

Květinově-ovocná vůně Coach ztělesňuje spontánní energii a elegantní styl metropole. Vytvořili ji renomované parfumérky Anne Flipo a Juliette Karagueuzoglou. Coach Eau de Parfum pro ženy je vůně plná kontrastů. Jak jí jednou zkusíte, už nebudete chtít jinou!

50 ml za 1 950 Kč. 

Vůně tajemství a přitažlivosti nese jméno Narciso Poudrée. Setkání sametového jasmínu a smyslného dřeva s pudrovým pižmem. Flakón s typickým podpisem značky v barvě jedinečné tvářenky evokuje smyslnost pokožky a vyjadřuje svůdný potenciál parfémové vody Narciso Poudrée.

30 ml stojí 1690 Kč.

Žádná 2 spojení nejsou stejná. Ani jedno spojení není navždy. Zažijte vzrušení ze života. ck2 vůně pro #the2ofus. 20 let po kultovním uvedení ck one se ck vrací s hymnou pro Generaci Y, která oslavuje život dnešní mládeže: odvážné, svobodné, rozmanité, vzrušující zážitky jsou umocněny spojením mezi dvěma lidmi.

Toaletní voda 50, sprchový gel 100ml, 390 Kč, Fann

Tajemná… Svůdná… Smyslná… To je další vůně z kolekce MY BURBERRY – My Burberry Black jež v sobě snoubí nóny květů jasmínu, nektaru broskví a smyslný nádech kandované růže.

50 ml, 2 590 Kč, Sephora

Čistá, zářivá vůně, která okouzluje svěžími, ovocnými a jasnými nótami, to je SENSAI THE SILK – Eau de Toilette. Bergamot, růžový pepř, hruška a fialka povzbuzují smysly. Dále se rozvíjí buket z bílých květin. Vůni zakončují bohatá krémová aromata fazolek tonka a smyslná ambra.

50 ml, 2 839 Kč, Douglas