29. listopadu 2016
 | 
Foto: Shutterstock
Zvedněte si kosmetickou náladu našimi osvěžujícími tipy.

1. Šťáva z ovoce
Nedopusťte, aby barva vaší pusy splynula s šedivou zimní plískanicí! Cestou z práce vyrazte na nákupy a podarujte rty šťavnatým leskem s ovocnou příchutí. Vaše ústa se rázem promění v rozkvetlou letní zahradu a dostanete chuť se smát.

2. Červená jízda
Máte červenou barvu rtěnky spojenou s divokými večírky a nočními dámskými jízdami? Až vás zase bude obtěžovat špatná nálada, vezměte si na pomoc vyzývavě rudou tyčinku. Kdykoliv si tak během dne můžete připomenout ty nejlepší chvíle plné nespoutané zábavy. Nejenže se vzpomínkami pobavíte, ale budete u toho také zatraceně sexy.

3. Léčba zlatem
Jeden z důvodů, proč se v létě cítíte tak svůdně, představuje vaše opálená pokožka. Kakaová barva skvěle retušuje všechny nedokonalosti, takže působíte přirozeně a sebevědomě. Rozpalte proto svou kůži i v zimě! Namísto dalšího make-upu si pořiďte samoopalovací krém nebo mléko a pohledem na bronzové tváře si určitě zahřejete i duši.

4. Lázeňský únik
Neexistuje snad nic tak povzbuzujícího jako pobyt v lázních. Na kolonádě nemusíte strávit celé měsíce. Většina lázeňských zařízení dnes nabízí péčí nabité víkendy, po kterých vás kolegové v práci budou považovat za zbrusu novou osobu.

5. Veselý citron
Všimla jste si, že téměř všechny kosmetické lahůdky, které mají za úkol vaši pleť pročistit a vzpružit, voní po citrusech? Žluté a oranžové plody totiž obsahují velké množství vody a vitaminů, které postaví kůži do pozoru. Zahalte se proto do závoje citrusových vůní a únava nedostane šanci!