16. listopadu 2016
 | 
Foto: Shutterstock
Vyzkoušejte tyhle jednoduché rady, pár zimních týdnů nás ještě čeká!

Šťáva z ovoce

Nedopusťte, aby barva vaší pusy splynula s šedivou zimní plískanicí! Cestou z práce vyrazte na nákupy a podarujte rty šťavnatým leskem s ovocnou příchutí. Vaše ústa se rázem promění v rozkvetlou letní zahradu a dostanete chuť se smát.

Lázeňský únik
Neexistuje snad nic tak povzbuzujícího jako pobyt v lázních. Na kolonádě nemusíte strávit celé měsíce. Většina lázeňských zařízení dnes nabízí péčí nabité víkendy, po kterých vás kolegové v práci budou považovat za zbrusu novou osobu.

Veselý citron
Všimla jste si, že téměř všechny kosmetické lahůdky, které mají za úkol vaši pleť pročistit a vzpružit, voní po citrusech? Žluté a oranžové plody totiž obsahují velké množství vody a vitaminů, které postaví kůži do pozoru. Zahalte se proto do závoje citrusových vůní a únava nedostane šanci!

Veselé bubliny
Nános negativních myšlenek vyženete z hlavy jako mávnutím kouzelného proutku, když se třikrát týdně položíte do horké vany plné uklidňujících bublin. V průběhu koupele nemyslete na nepříjemnou hádku se šéfem, ale vnímejte jen stoupající horkou páru a vůni lehké pěny.

Chvilka energie
Probudí vás jedině silná káva se třemi kostkami cukru? Pokud takto zaháníte únavu příliš často, vaše tělo si na pravidelný přísun povzbuzovače zvykne a brzy bez něj neudělá ani ránu. Zkuste si raději naordinovat přísun čerstvého vzduchu a pravidelný pohyb. Pokud už v práci padáte únavou, provětrejte kancelář.

Růžový nátěr

Nejenže jsou tvářenky hitem číslo jedna, ale především dodají pobledlé pleti svěží a zdravý nádech. Stačí pár tahů a budete vypadat, jako byste se právě vrátila z kosmetické masáže.