11. listopadu 2016
 | 
„My jsme holky, co milují život, dobrodružství, board sporty a cestování!"

"Sdílíme štěstí, pozitivní vlny a děláme to s láskou.“

To je představení party holek, která brázdí naše luhy a háje, ale i svět na prknech všeho druhu – longboardy, snowboardy, paddleboardy, surfy, …
Jako ambasadorky hodinek BABY-G, které jsou díky své odolnosti perfektní na všechny extrémní sporty, tě zvou na svůj longboard kemp, který bude opět příští rok.

CHICAS LONGBOARD CAMP

Jak už z názvu asi tušíš, jedná se o longboardový kemp. Kemp plný zábavy, nových přátel a pohody.
Druhým rokem šíříme radost, předáváme zkušenosti a pomáháme dívkám plnit sny.
Akce, které organizujeme, se zaměřují zejména na longboarding, Stand Up Paddleboarding a zdravý životní styl.
Postupem času, bychom rádi pořádali i vícedenní akce a výlety, při kterých bychom se mohli věnovat všemu, co nás baví a nabídnout tuto možnost i ostatním dívkám a ženám.

Při plánování kempů, se vždy snažíme vybrat místo, které je něčím jedinečné a obohacující.

Jednou z našich oblíbených destinací, je okolí rybníku Olšovec v Jedovnicích, kde jsme letos v polovině září, uspořádali druhý ročník longboardového kempu.
Během dvou dnů, se účastníci učí novým dovednostem a trikům, díky kterým bude jejich jízda na jakémkoliv prkně o mnoho zábavnější.

Nedílnou součástí každého večera, je tradiční táborák, při kterém si vyprávíme nejrůznější životní historky, hrajeme na kytaru a nasáváme kouzlo okamžiku.
Ať už se nás sejde deset nebo čtyřicet, vždy společně vytvoříme jedinečnou atmosféru, která po celou dobu kempu, dýchá tím správným pozitivním dechem.

Hlavní myšlenkou našich kempů, je poznávat nové přátele, se stejnými zájmy a užít si společné chvíle.