31. října 2016
 | 
Foto: Matúš Tóth
Kde načerpat inspiraci před pátečním večírkem?

Obraťte svoji pozornost k ikoně, která podněcuje ke kreativitě a stylové odvaze již několik generací. Ano, řeč je o výjimečném a jedinečném Davidu Bowiem.
Jeho originalitu a smělé eklektické sebevyjádření měli na paměti kadeřníci značky L’Oréal Professionnel, když vytvářeli trendy looky pro letošní podzim a zimu. Jedním z nich je takzvaný Bowiesh Style: Prameny uhlazené na temeni hlavy s maximálním objemem u kořínků.

To, že ve vás tento účes dokáže probudit party náladu i ve tři hodiny odpoledne, si vyzkoušela blogerka Dominika (www.dblog.cz). Její krásné kadeře se pod rukama uznávaného kadeřníka Libora Šuly proměnily v cool účes, který zaručí hvězdný úspěch na každém večírku!

Jak tohoto netradičního looku docílit? Podrobný tutorial a seznam produktů, které budete k vytvoření účesu potřebovat, najdete zde a ve videu níže.

POZOR! Soutěž o vlasové přípravky L’Oréal Professionnel se blíží do finále! Nyní máte poslední možnost vyhrát regenerační vlasovou péči a získat dárek za fotku proměny sdílené na vašem Instagramu! Více na thelook.jenprozeny.cz