10. října 2016
 | 
Když se řekne fast food většina si představí pořádnou „prasárnu“, ale v rychlém občerstvení se najíte i zdravě!

V dnešní uspěchané době jsou pro nás fast foody něco jako „krabička poslední záchrany“, ale ne všichni se chceme přecpávat mastnými hamburgery a přesolenými hranolky, proto vás určitě potěší, že některá rychlá občerstvení myslí i na zdravou stravu. Jako třeba Bageterie Boulevard, jež nabízí Fit Calories menu, které dodržuje zásady zdravého stravování, podle nichž musí mít jídlo správné nutričně vyvážené.

Zkuste třeba grahamovou tortillu s medovo-máslovou dýní, avokádem, salátem, exotickým koriandrem a tahini dresinkem (sezamový olej).
A jestli dáváte raději přednost masu, ochutnejte z podzimního menu sendvič z dýňového chleba s uzeným pstruhem, salátem z červené řepy, jablek a vlašských ořechů.

  

Kromě Fit Calories menu, můžete v BB ochutnat i další speciality jsou například, bageta Koleno Munster s uzeným vepřovým kolenem, zelným salátem a aromatickým Munster sýrem, nebo bagetu Kuře Champignon provoněnou houbami a pikantním chilli, či polévkou z červené čočky.

Na závěr se můžete zahřát horkým francouzským jablečným Ciderem, zázvorovým čajem či perníkovým latte.

Celé pestrobarevné menu francouzského nádechu je dílem šéfkuchaře Miroslava Kaliny a můžete si jej vychutnat až do 31. 12. 2016.