23. srpna 2016
 | 
Poznejte, co je to andělský rock.

Zadig & Voltaire – typicky francouzská módní značka zrozena v Paříži – uvádí na český trh své báječné vůně pro ni a pro něj. Její jméno je spojeno s přezdívkou zakladatele Thierryho Gilliera, který je zastáncem Voltairova způsobu myšlení. 

This is HER!  (To je ONA!).

 

Dřevitá, květinová vůně vytvořená Sidonií Lancesseur a Michelem Almairacem (Robertet).

Bílá. Pravdivá. Pařížská elegance obalená smyslným hedvábím a kašmírem. Neposedná mladá kráska elegantně rosí pugét arabského jasmínu ozdobeného bílým pepřem. Sladkost s rockovým nádechem vytvořeným kaštanem a vanilkou. Je stejně nespoutaná jako její vzhled, její ženskost posiluje intenzivní, dřevitý a mléčný tón santalového dřeva, které je typickou složkou značky Zadig & Voltaire.  Sebevědomá, nepředvídatelná, neodolatenlá. To je ONA!

„K vůni THIS IS HER! si představuji kapelu hrající v pařížském apartmánu energickou píseň,“ doplňuje Michel Almairac (Robertet).

This is HIM! (To je ON!).

Dřevitá orientální vůně vytvořená Nathalií Lorson a Aurélienem Guichardem (Firmenich).

Černá. Mocná. Džentlmen s rockerským přístupem. Tento městský tulák posiluje své sebevědomí kořenitou vůní grapefruitu a černého pepře. Mužnost s něžným srdcem – napůl vanilka, napůl pryskyřice. Nespoutaná duše a divokými instinkty: santalové dřevo, typická složka Zadig & Voltaire. Svobodný moderní hrdina, neskutečně mužný. To je ON!

„K vytvoření vůně THIS IS HIM! jsem se inspirovala hodnotami značky,“ sděluje Nathalia Lorson (Firmenich)

Dostupné exkluzivně v parfumériích Douglas.