30. srpna 2016
 | 
Jaké účesy právě teď letí? Inspiraci hledejte přímo v Mekce ležérní elegance – v Paříži.

Směr, jakým se u nás ubírají vlasové trendy, udávají ambasadoři značky L’Oréal Professionnel, právě oni jsou totiž přímo v centru dění. A kam tedy letošní podzim obrátit pozornost? Vaší inspirací by měla být chic Pařížanka a její ledabylý, a přitom do nejmenšího detailu promyšlený look.

V beauty terminologii to znamená vytvořit účes, který působí messy, žensky a nadčasově. Přesně takový je „rozcuchaný cop“. Hotový ho budete mít do pěti minut a vaše přirozená krása jen a jen vynikne!

Abyste takový účes vykouzlila, je zapotřebí pomoc kvalitních vlasových přípravků. Zapojte se do soutěže na thelook.jenprozeny.cz a balíček té nejlepší pěstící kosmetiky může být váš!

Nebo snad potřebujete nejdříve „vyladit“ svůj účes? Zajděte do Salonu Expert (jejich kompletní seznam najdete zde) a dopřejte si péči od těch nejlepších profesionálních kadeřníků z týmu L’Oréal Professionnel.

Nezapomeňte pak sdílet foto své proměny na Instagramu a další dárek bude váš! Klikněte na thelook.jenprozeny.cz/darek-za-foto/ pro více informací, ať nepropásnete tuto skvělou příležitost!