22. srpna 2016
 | 
Navíc podpoříte dobrou věc! Zapojte se do HAIR Maratonu 2016!

3. – 4. září 2016 se bude na OVOCNÉM TRHU v Praze konat historicky první venkovní vlasová show pořádaná Tomášem Kotlárem ve spolupráci s L´Oréal Professionel.

Zájemci se mohou za symbolický příspěvek nechat od přítomných kadeřníků učesat či ostříhat. Výtěžek bude předán Nadaci Terezy Maxové dětem.

HAIR Maraton 2016
Netradiční vlasová show proběhne vůbec poprvé v České republice pod širým nebem. Akce je pořádána pod záštitou obce Prahy 1 a starosty p. Lomeckého o víkendu 3. a 4.  září  2016.  V rámci dvoudenní akce je naplánován program vždy od 13:00 do 20:00. Těšit se můžete na vlasové show, umělecká vystoupení, ale také na možnost nechat se učesat či ostříhat za malý příspěvek. Celý výtěžek z této víkendové akce poté poputuje na konto Nadace Terezy Maxové TERIBEAR.

KDY A KDE:
3. – 4. září 2016 Ovocný trh, Praha 1

Na místě budou připravena dvě mola s vlastním programem. Na Velkém mole uvidíte netradičně pod širým nebem nejrůznější vlasové show předních českých kadeřníků a několikrát denně také umělecké vystoupení Hudebního divadla Karlín.

Malé molo bude po celou dobu konání akce věnováno úpravě vlasů návštěvníkum  Hair maratonu. Všem návstěvníkům akce budou k dispozici 3-4 kadeřníci , kteří za jednotnou cenu 200 KČ odborně upraví Vaše vlasy a poskytnou Vám odborné rady a diagnosu vlasů.

Všechny vybrané finanční prostředky budou předány týden po HAIR Maratonu při příležitosti akce TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem.

TOMÁŠ KOTLÁR
Tomáš Koltár, přední český kadeřník, začal v oboru pracovat již před 30 lety a jeho kadeřnický ateliér patří ke špičce na české kadeřnické scéně. Ateliér Kotlár tento rok oslavil 25 let od svého založení a od roku 2014 patří mezi salony Premium expert. Kadeřnický ateliér Kotlár navštěvují mimo jiné také známé osobnosti jako například Mahulena Bočanová nebo Alice Bendová. Kromě vedení ateliéru a vlastních kolekcí je Tomáš také iniciátorem nových projektů a snaží se přinášet na český kadeřnický trh inovace.

Seznam zúčastněných salonů:
Salon Petra Měchurová
Salon Twins
Salon Gryf
Salon Picasso
Salon Jan Holouš
Salon Beuty Shape
Ateliér Kotlár
Odborné učiliště kadeřnické – p.Ciganík