5. srpna 2016
 | 
Foto: Shutterstock
Vymalujte si oči skvělými triky, díky kterým vyniknout!

Už žádné zapadlé oči, tmavé kruhy pod očima nebo problémy s malými kukadly! Osvojte si fígle v líčení, kterými dosáhnete smyslného pohledu. 

Chcete, aby oči trendově zazářily

Tajemství: Použijte linky, stíny a řasenku (doporučujeme voděodolnou řasenku Lash Beautifier Waterproof od Astor s arganovým olejem a keratinem) v barvě, která co nejvíc kontrastuje s vaší duhovkou (jako vodítko můžete použít základní kruhové spektrum barev). U zelených očí vyberte fialové líčení, pro modré zraky zase hnědé odstíny a pro čokoládové oči vsaďte na kontrastní námořnickou modř.

Toužíte zamaskovat tmavé kruhy

Tajemství: Zatím neexistuje řešení, jež by vás hnědých pytlů pod očima zbavilo trvale. Můžete si ale pomoct projasňujícím make-upem, který naneste od vnitřních k vnějším koutkům oka a pak přes něj prstem vklepejte růžový korektor. Vnitřní hranu dolního víčka obtáhněte tělovou tužkou, která celou oblast zesvětlí. Na dolních brvách řasenku vynechte.

Chcete, aby vynikl hluboký pohled

Tajemství: Poté, co nanesete korektor, přemázněte víčka rozjasňovačem v odstínu šampaňského. Odpoutáte tak pozornost od váčků pod očima. Aby falešné řasy působily přirozeně, přestřihněte je v polovině a nalepte je na střed horního víčka. Své i umělé brvy překartáčujte řasenkou a nakonec zraky orámujte modrou tužkou, která opticky vyruší začervenání očí.