14. července 2016
 | 
Foto: Rimmel London
A pro tak vyjímečnou údálost připravili speciální kolekci pro líčení rtů a nehtů.

Kate, která je múzou značky Rimmel London již od roku 2001, vždy ztělesňovala odvážné styly a duši Londýna. Je skutečnou představitelkou London Look. Nová kolekce je v Katiných oblíbených rudých a  tělových odstínech.

Rtěnky Lasting Finish by Kate

V kolekci najdete 4 odstíny, Muse Red #51, Retro Red #53, Rock N Roll Nude #54 a Boho Nude #56. Všechny odstíny jsou perfektní pro každodenní nošení, vydrží opravdu dlouho a díky unikátnímu složení s černými diamanty odráží světlo, díky čemuž se budou vaše rty neodolatelně lesknout. Rtěnky mají navíc elegantní a designérský styl v rose-gold provedení s jsou tak jedinečným sběratelským kouskem. 

Laky na nehty Super Gel

Speciální kolekce se zaměřuje na tři odstíny. Karmínově červená rtěnka je bezvadně doplněna novým odstínem Rock N Sparkle #044, tato metalicky karmínová dodá jiskru každému outfitu. Gilty Pleasure #071 je krásný rose-gol odstín vyjadřující slavnostního ducha k 15. výročí. Užijte si super gelovou barvu a lesk až po dobu 14 dní. Laky se jednoduše nanáší, zasychá stejně rychle jako klasický lak a není potřeba UV lampy. Lahvičky jsou stejně jako rtěnky v elegantní lahvičce s podpisem Kate. 

Sama Kate říká: "Jsem neuvěřitelně hrdá na 15 let mé spolupráce se značkou Rimmel London. Tato značka je mi velmi blízká, moje úplně první Rimmel rtěnka byla Heather Shimmer. Naše partnerství během let sílilo a vyvíjelo se, začala jsem postupně zastávat aktivnější roli v oblasti kreativity. Tato speciální kolekce zosobňuje moje oblíbené londýnské looky za posledních více jak deset let. Zaměřila jsem se na odstíny rudé a tělové, protože tyto barvy naprosto zbožňuji – každý odstín reflektuje jinou stránku mé osobnosti."