15. července 2016
 | 
Prázdniny jsou v plném proudu, inspirujte se jednou z nejvíc cool evropských metropolí – Berlínem!

A převezměte jeho roztomile výstřední styl za svůj vlastní.

Přesně to udělala herečka a blogerka Nikol Kouklová (Femme Armeria)! Její předlohou byla nespoutaná energie a originální styl, který je Berlíňanům vlastní. Do účesu toto vše přenesla přední ambasadorka L’Oréal Professionnel Petra Měchurová. Vytvořili look, který spojuje mladistvou berlínskou energii a nápaditou extravaganci.

Zeptali jsme se Nikol, s jakými produkty si budete moci i vy sama vykouzlit tento letní party účes.

„Petra použila na vlhké vlasy produkt s názvem Brume Sublimatrice z řady Mythic Oil, který vlasům dodá přirozený lesk.

Na prosušené háro nanesla pudr Super Dust, Tecni.Art pro objem a matný lesk, což zjednoduší manipulaci s vlasy – ty poté nekloužou a drží.

K fixaci účesu Petra použila vlasový sprej Fix Design, Tecni.Art, jenž prameny neslepí, ale pouze jemně popráší a zajistí spolehlivou lokální fixaci.

Tento účes à la retro bobíky se stal populární i na módních molech (zahlédnout jste jej mohli i na přehlídkách v rámci fashion weeků), ale garantuji vám, že ho zvládnete doma i vy sama! Stačí pouze použít správné produkty, na které je spoleh, a zapojit svého kreativního ducha.“

Všechny výše uvedené produkty koupíte ve vybraných salonech L’Oréal Professionnel.

Podrobný tutorial najdete na thelook.jenprozeny.cz/berlin/.

Chcete vidět více? Klikněte na PLAY 😉

Nechte se také hýčkat v některém ze Salonů Expert, zašlete nám fotku své proměny a my vás odměníme skvělými produkty vlasové kosmetiky. Více se dozvíte ZDE