11. července 2016
 | 
Přitažlivý, atraktivní, jedinečný! Takový je nový Peugeot 2008.

Pro město je jako stvořený. Je snadno ovladatelný, umí sám parkovat a v ohrožení sám aktivně zabrzdit. A má mnoho dalších předností, například „motor roku 2016“.

Není divu, že právě tento model je nejprodávanějším Peugeotem v Česku a zároveň ve svém segmentu. Podívejte se na exkluzivní video z focení nového vozu Peugeot 2008 ve městě!              

Uvnitř vozu se budete cítit jako v bavlnce. Hýčkána pohodlím, luxusem a kvalitou. Obzvlášť zvolíte-li nejvyšší úroveň výbavy GT Line. Přepychový červeno-černý interiér vás nadchne!

Stresuje vás parkování v přeplněných ulicích? S 2008 nebude. Umí totiž sama zaparkovat do řady vozů. Jednoduše! Zapnete tlačítko City Park a auto si samo začne hledat místo k zaparkování. Jakmile ho najde, zabliká a máte vystaráno. Šlapete jen na pedály a elektronika točí volantem do správného směru. S přehledem zaparkuje i vyjede z parkovacího místa.

Nízká spotřeba a SUV prý nejdou dohromady. Pro Peugeot 2008 to ale rozhodně neplatí! Nejúspornější verze si řekne jen o 3,7 l/100 km.

S automatickou převodovkou je řízení mimořádně pohodlné a příjemné. Zvlášť ve městě. Automatické nouzové brzdění (Active City Brake) vám zase dodá pocit bezpečí a pohlídá, abyste vždy včas zabrzdila a ochránila sebe, ostatní a v neposlední řadě i vaše auto.