29. června 2016
 | 
Zapojte se do soutěže, která probíhá na smoothie.jenprozeny.cz.

Kenwood představuje stolní mixér Blend-X Pro, který dokáže během chvilky připravit smoothie, ledovou tříšť, polévku, a najemno či nahrubo nasekat přísady. Nyní můžete tohoto skvělého pomocníka vyhrát.

A čím je tento mixér jedinečný?

Přednastavené programy
Stačí si jen vybrat jeden z šesti přednastavených programů. Každý z programů má svůj unikátní vzorec kombinující čas, výkon a počet otáček. Po automatickém ukončení programu zůstávají pokaždé precizní výsledky.

Výkonný 1400W motor

Nový motor vyvinutý speciálně pro tento mixér je mnohem větší než ostatní motory konkurenčních značek s o 30 % větším točivým momentem. Motor disponuje ochranou proti přetížení.

Skleněný ThermoResist džbán

Mixér Blend-X Pro disponuje patentovaným ThermoResist skleněným džbánem o objemu 1,6 l, který umožní mixování horkých i ledových surovin bez poškození materiálu džbánu. Džbán má 4 žebra, která zlepšují cirkulaci ingrediencí v mixéru a zajišťují tak lepší výsledky.

Technologie víceúrovňových nožů

Nože jsou umístěny ve třech vrstvách, takže – zjednodušeně řečeno – se více nožů dostává do kontaktu s více surovinami. Každý z nožů má svůj vlastní účel a dohromady spolu s výkonným motorem a tvarem džbánu zajistí pokaždé perfektní výsledky.

Horní nože
Ozubené čepele procházejí přes různé řezné dráhy a tím zajišťují ideální sekání surovin, zatímco malé špičaté čepele napomáhají pohybu ingrediencí.

Červené distanční podložky
Rrozprostření čepelí do větší plochy zvětšuje řezací zóny.

Spodní nože
Zajišťují, aby všechny ingredience byly podebrány odspoda a rovnoměrně nasekány.

Vyhrajte tento mixér Kenwood! Pošlete nám svůj oblíbený recept na smoothie. Tři nejoriginálnější odpovědi odměníme mixérem Kenwood Blend-X Pro a knihou receptů Smoothie Book od Kateřiny Enders. Více informací naleznete na smoothie.jenprozeny.cz.