28. června 2016
 | 
Taky se vám stává, že když už zatoužíte radikálně změnit svůj účes, odradí vás většinou názory:

„Tohle se k tobě nehodí.“ Případně: „Nebude to do práce moc extravagantní?“

Proč byste se ale měla řídit tím, co si myslí okolí? Vy přece rozhodujete o svých vlasech. Právě účesem můžete upozornit na svůj jedinečný styl, svoji osobnost. Inspirujte se ženami, které se nebojí být samy sebou. Nespoutávejte se předsudky, postavte se stereotypům a dopřejte si účes, v jakém se budete cítit dobře!

Barvení, žehlení, kulmování nebylo nikdy jednodušší. Je ale pravdou, že používání stylingových přípravků může vlasy poškodit. Jak se tomu vyhnout? Stačí nezapomínat na správnou regenerační péči. Proto Dove vyvinul unikátní řadu vlasové péče Dove Regenerate Nourishment, napomáhající udržet zdraví a krásu všem typům namáhaných vlasů.

VYHRAJTE!
4x exkluzivní focení a dárky od Dove a Remington
30x balíček Dove Regenerate Nourishment

Patříte k ženám, které nosí upravené vlasy a experimentují i za cenu, že je svými zásahy oslabí? Vyjadřují vaše vlasy vaši osobnost? Napište nám!

Na stránkách mojevolba.jenprozeny.cz na vás bude do 23. července čekat speciální formulář do kterého nám své vyznání napište – a přidejte svoji fotku, na které vyniknou i vaše vlasy. Vybereme autorky čtyř nejzajímavějších příspěvků, které si svoji hvězdnou proměnu užijí přímo v našem studiu.

Postará se o ně tým profesionálů a fotograf, kterému zapózují do časopisu Cosmopolitan a Žena a život. Zároveň získávají kulmu nebo žehličku na vlasy z kolekce Silk od Remington, se zdokonaleným keramickým povrchem obsahujícím hedvábné proteiny pro luxusní vzhled vlasů. Vítězky a dalších 30 žen v pořadí také obdarujeme balíčkem vlasové péče Dove Regenerate Nourishment.

Soutěžte na mojevolba.jenprozeny.cz!