22. června 2016
 | 
A o co jde?

Tranquini® je aktivní lifestylová značka. Je to pozitivně relaxační nápoj, jenž obsahuje ingredience vyskytující se v přírodě, které na základě vědeckých poznatků redukují napětí a potlačují úzkostné stavy, aniž by způsobovaly únavu. Mezi jeho složky patří například výtažky ze zeleného čaje, heřmánku či levandule. Tranquini je jemně sycený nápoj s jedinečnou chutí. Obsahuje pouze přírodní látky bez přidaných konzervantů či barviv a má minimálně o třetinu méně cukru a kalorií než bežné, cukrem slazené nealkoholické nápoje a ovocné šťávy. Je určen pro všechny věkové kategorie, jeho učínky si je možné vychutnat v kteroukoliv denní či noční hodinu.

je prémiový funkční nápoj složený z přírodních ingrediencí, například zeleného čaje (který obsahuje theanin), heřmánku, levandule a výtažků z citronového balzámu. Množství studií těchto extraktů a jejich aktivních složek prokázalo, že mají blahodárný vliv na potlačení stresu a úzkostných stavů bez vedlejších účinků únavy. Jednotlivé složky jsou vmíchány do lehce syceného nápoje a nabízejí tak kromě účinků i ojedinělou chuť. Tranquini obsahuje pouze přírodní příchutě, neobsahuje konzervanty ani umělá barviva.

Tranquini hraje výraznou roli při aktivním odpočinku. Tento prémiový nápoj je možné konzumovat kdykoliv během dne, zejména pak v těchto relaxačních situacích: vyrovnání běžného každodenního stresu, podpora již probíhajících relaxačně-indukčních aktivit, načerpání duševních sil před důležitými výkony, jakými je například prezentace před velkou skupinou posluchačů, důležitými pracovními schůzkami či významnými zkouškami.
Tranquini v současnosti nabízí tři příchutě – jedinečnou a originální ovocnou příchuť, aktuální novinku Tranquini Jade a Tranquini Zero.

Tranquini Jade nabízí unikátní chuť lístků zeleného čaje a látek vyskytujících se v přírodě, které jsou ideálním řešením pro milovníky chutě Tranquini a účinků zeleného čaje. Jméno Tranquini Jade bylo inspirováno ušlechtilým drahokamem (Jade = Nefrit), který je proslulý jako kámen klidu a oceňovaný pro svou uklidňující a léčivou energii.

Tranquini® Positively Relaxed neobsahuje proteiny, živočišné produkty ani látky z nich získané, alkohol či umělá sladidla. Proto je určen i pro vegetariány a má certifikaci Halal.

Tranquini® Positively Relaxed/ Složky

Zelený čaj: Mnoho studií ukázalo, že theanin, který obsahují extrakty zeleného čaje, má prokazatelné relaxační účinky, zmírňuje úzkostné stavy, zlepšuje náladu a soustředění, a nezpůsobuje ospalost.

Heřmánek je používán po staletí pro své relaxační účinky a to jak v podobě odvaru, tak léčivých olejů.

Citronový balzám: Studie prokázaly, že citronový balzám je efektivní při léčení stresu a úzkostných stavů.

Levandule, její květy a extrakty jsou používány již mnoho generací jako lék na úzkost

Fruktóza: Tranquini Original a Tranquini Jade bsahují karbohydráty cukru, přičemž jejich podíl je minimálně o třetinu nižší než množství cukru ve většině přírodních džusů a klasických, cukry slazených nealkoholických nápojů.

Tranquini® Original obsahuje pouze 6.5g cukru a  27 kalorií ve 100 ml.

Tranquini Jade obsahuje pouze 5.6 g cukru a 23 kalorií ve 100 ml.

Přírodní barviva: Tranquini NEOBSAHUJE žádná umělá barviva.

Přírodní dochucovadla: Tranquini neobsahuje žádná umělá dochucovadla.

Relax. Be Positive. Good Happens
www.tranquini.com www.facebook.com/TranquiniPositivelyRelaxed