16. června 2016
 | 
Ve středu ožilo často opomíjené nábřeží Smíchovské náplavky.

Finlandia Vodka uspořádala na náplavce nevšední Finlandia Kökös Party. V hlavní roli se představila nová Finlandia Coconut, která si nás získala pro svou přirozenou kokosovou chuť. Party u Vltavy se nesla v letním open air duchu. O hudbu se postarali DJs Alex Aniska, Alex Neivel a Yacube. A kromě Finlandia drinků nechyběly ani výborné burgery přímo z grilu. V nově otevřeném prostoru Kobky 15 party pokračovala až do brzkého rána.

Finlandia Kökös Bar: Míří i do Karlových Varů!

Vyzkoušejte novinku Finlandia Coconut, prémiovou vodku s přírodní chutí kokosu, a užijte si pravou letní exotiku. Pro svou přirozenou chuť a jedinečnou jemnost získala ocenění „Best Flavored Vodka 2015“.

Tip: Finlandia Coconut nejlépe chutná s colou! Dopřejte si nevšední osvěžení a ochutnejte nový drink Finlandia Kokos & Cola.

Propásli jste Finlandia Kökös Party na Smíchovské náplavce? Využijte druhé šance a přijeďte se bavit do Finlandia Kökös Baru na Mezinárodní filmový festival do Karlových Varů. I letos bude ve Varech Finlandia Vodka symbolem nevšední zábavy a skvělé party.

Finlandia Kökös Bar: Míří i do Karlových Varů!

Přijeďte do Varů, vyzkoušejte novinku Finlandia Coconut a poznejte pravou finskou havaj. Havaj ale nečekejte. Bude to jízda!

#welcometheexotic #finlandiacoconut

PR článek