12. června 2016
 | 
Nechcete ukázat své bělostné nohy? Vsaďte na samaopalováky!

BARE SKIN SHEER SUN SERUM, BARE MINERALS, 870 Kč, Sephora, je geniální tekuté slunce na tvář krk i do dekoltu. Odstín je teple zlatavý, tedy opět nic nevhodně oranžového, a navíc vytvoří na pleti krásný zdravý glow. 

MARULA DRY OIL SELFTAN, SPF 50, VITA LIBERATA, 2190 Kč, Sephora. Král mezi tělovými samoopalovacími novinkami. Suchý luxusní olej umí vytvořit zdravě opálený odstín, díky vysokému SPF i ochrání a vyživuje.

HOOLA ZERO TANLINES, BENEFIT, 1050 Kč, Sephora. Tělový nelepivý tekutý bronzer, jenž vám udělá skvělou jednorázovou službu. Aplikuje se prsty a nezanechává fleky na oblečení! 

RIMMEL, SUNSHIMMER, 169 Kč, voděodolný samoopalovací krém. Lehká konzistence a snadná aplikace jsou hlavní výhody. Rychle zasychá a vaše pokožka bude dokonale opálená. 

LA ROCHE-POSAY, AUTOHELIOS, 455 Kč. Hydratační samoopalovací přípravek se díky krémové textuře dokonale roztírá a postupné tmavnutí pokožky je tak plně pod kontrolou. Intenzivně hydratuje, díky obsahu termální vody La Roche-Posay, která má zklidňující a zvláčňujcíí účinky.