14. června 2016
 | 
V O2 areně ochutnají vegetariánská jídla!

Proměnu své gastronomické nabídky připravila  O2 arena na koncert Paula McCartneyho, který se koná ve čtvrtek 16. června.

V souladu se zájmem legendárního člena Beatles, aby i jeho fanoušci měli na koncertě širokou nabídku vegetariánské stravy, připravila O2 arena speciální menu.

V klubovém a skyboxovém patře, které představuje největší luxusní restauraci v České republice, O2 arena vydá dva až tři tisíce porcí zahrnujících vegetariánské a veganské lahůdky. Hosté se mohou těšit například na restovaný tampeh se zeleninovým julienne, jasmínovou rýží, sečuánskou omáčkou, jarní cibulkou a chilli. Nejen vegani si užijí také dezertů bez živočišné složky. Ochutnají třeba netradiční Tofu Tiramisu s holandským kakaem a pomerančovým confit.

Ve veřejném prvním patře pak vedle tradičních fast-foodových občerstvení rozbije svůj stan restaurace Plevel, vyhlášená nejen v Praze svojí veganskou a raw kuchyní.

Tým šéfkuchaře Tomáše Kněže u této příležitosti obohatí svými zkušenostmi z oblasti zdravé výživy host Jan Dlabal. Jeho kuchařské umění a invenci denně oceňují hosté restaurací jako Podolka, Jiná krajina, Lehká hlava nebo třeba La Karotka, na jejichž gastronomickém konceptu se spolupodílel.

O2 arena disponuje rozsáhlým technologickým zázemím, jako je centrální kuchyně a několik satelitných kuchyní, centrálním velkokapacitním skladem a velkým množstvím mobilních technologií. Díky tomu zvládne gastro tým uspokojit 13 tisíc zákazníků ve stáncích rychlého občerstvení a uvařit dalších 4 tisíce menu pro hosty VIP pater a korporátních prostor. V takových obdobích catering O2 areny zaměstnává i více než 500 pracovníků, včetně brigádníků. 

Více na www.o2arena.cz