7. června 2016
 | 
Především opora v nesnázích nebo doteky!

ŽENY s.r.o. ve spolupráci s agenturou Médea Research provedly průzkum na téma láska, který jasně říká, že pro ženy je v partnerství nejdůležitější důvěra, komunikace, úcta, respekt, vzájemná podpora a láska.

Pro spokojené partnerství, sebelásku a sebevědomí je ale důležitá ještě další věc – umět si udělat čas sama na sebe. Právě proto se ŽENY s.r.o. rozhodly uspořádat akci, která proběhne 11. června v Atriu Paláci v Pardubicích, bude pro širokou veřejnost zcela zdarma a každý si na ní může najít to, co ho baví.

* Pro návštěvníky akce je připraven zdarma celodenní program, kde v rámci workshopů a přednášek zazní témata týkající se lásky sama k sobě, ke svým koníčkům, k životu, k jídlu, k dětem či partnerovi.

* K dispozici široké veřejnosti budou Jan Čenský, Miroslav Šimůnek, Roman Kotlář (vítěz MasterChef), Klára Klempířová (módní stylistka) a mnoho dalších.

* Akci zaštiťují ŽENY s.r.o.

„Láska k sobě i k ostatním rozhodně není samozřejmostí. Jedné je málo, tu druhou zas neumíme vyjádřit. Proto je stěžejním tématem naší akce právě láska – k sobě, partnerovi, práci, vaření nebo koníčkům,“ říká jednatelka platformy ŽENY s.r.o. Eva Čejková Vašková, která sama pochází z Chrasti u Chrudimi.

Z průzkumu vyplynuly také informace o tom, co je pro ženy důkazem lásky. Pro ženy z Východních Čech je to především opora v nesnázích (88 %) nebo obejmutí a doteky (77 %). Oproti zbytku republiky přitom méně dají na společné plánování budoucnosti, vyřčené „Miluji tě“ nebo sex.