7. června 2016
 | 
Nápoje z těch nejčerstvějších plodů vypěstovaných na sluncem zalitých mexických plantážích dorazily konečně i k vám!

Díky speciální znovu uzavíratelné “stay cool” láhvi, kterou produkuje pouze Jumex, vydrží nápoj neuvěřitelně dlouho čerstvý a vychlazený.

Jumex ovocný nápoj – Jablko s dužinou

Díky slunnému podnebí, které v mexickém středozemí panuje, jsou zdejší jablka plná chutné šťávy a zdraví prospěšných vitamínů. Jablka také obsahují důležité antioxidanty, které jsou zásadní pro posílení imunity dětí i dospělých. Výsledný ovocný nápoj Jumex Jablko s dužinou vyniká plnou sladkou chutí, která je absolutně nezaměnitelná a předčí všechna Vaše očekávání.

Jumex nektar – Mango

Nektar Jumex Mango vyniká autentickou chutí čerstvých plodů manga. To je pěstováno na vlastních plantážích, přičemž v průběhu zrání plodů není použita ani kapička chemické látky. Mango jako vynikající antioxidant a zdroj přirozeného karotenu v originální “stay cool” láhvi osloví i ty nejnáročnější konzumenty. Mango, ovoce syté a výrazné chuti, má své kořeny až v daleké Indii. První záznamy o pěstování tohoto exotického druhu jsou staré neuvěřitelných 25 miliónů let. Díky kolonizaci Portugalců se ovoce rozšířilo do celého světa včetně Mexika, kde panují obdobné klimatické podmínky jako v subtropické části Indie, mateřské zemi šťavnatých plodů manga.  

Jumex ovocný nápoj – Kokos – Ananas

Jeden z nejoriginálnějších nápadů mexické značky Jumex je kombinace kokos a ananas. Poté, co sběrači sklidí úrodu čerstvých plodů z kokosovníku, z nich zkušení pracovníci Jumexu extrahují tu nejsladší šťávu. V kombinaci s vysokým obsahem vody a vitamínů v ananasu se tento džus stává absolutním hitem na poli ovocných nápojů. Neobvyklá kombinace kokosu a ananasu nemá na trhu s ovocnými džusy obdoby. Všechny plody jsou pěstovány ekologicky, bez chemických postřiků, na tropických plantážích slunného Mexika. Jumex kokos – ananas je díky svému složení vhodný nejen pro dospělé konzumenty, ale i ty nejmladší.