30. května 2016
 | 
Foto: (c) Lucie Kout
Tématem letošního ročníku je „REBELIE“

Gotické šperky, výrazné líčení, divoké účesy. Oficiální fotografie finalistek MISS Prima křivky 2016 jsou na světě a jsou hodně jiné, než všechny předchozí.

Téma letošního ročníku uvolnilo ruce všem, a to doslova. Make-up artistka Iveta Duong mohla v líčení  „přitvrdit“, hair stylistka Theresa Canti se vyřádila s clipinami a extravagantními účesy, finalistky nemusely schovávat tetování, ani vyndavat piercingy a fotografka Lucie Kout mohla zůstat u svého nezaměnitelného stylu, který je extravagantní až provokativní a výrazné líčení je na jejích fotografiích běžné.

„Pracovat ve výborné atmosféře s tolika báječnými osobnostmi je dar a vidět ženy během krátké chvíle rozkvést inspirující. Děkuji za tuto příležitost nechat se nabít tak pozitivní energií“, pochvaluje si focení s finalistkami MISS Prima křivky fotografka Lucie Kout.

„ Bylo to naprosto úžasné. Šaty, šperky, líčení a styling vlasů … super. Já jsem se v tom našla a i to téma Rebeli je pro mě jak stvořené. Fotografka to je prostě talent! Je úžasná, plná energie a focení s ní naprostá bomba“, nadšeně shrnula své dojmy z focení finalistka Sára Daniová a další finalistka Leona Šenková dodává: „ Příjemná atmosféra, žádná přetvářka… Jsem ráda, že to bylo celé přirozené a tudíž i focení bylo od srdce, což je hlavní, protože to bude hodně znát – u mě i u všech !“ Fotilo se celé dva dlouhé dny, ale díky profesionalitě celého týmu práce všechny bavila a na výsledných fotografiích je to také znát.

Překrásné gotické šperky z dílny Angel Beads, podtrhly sex-appeal všech finalistek a dodaly fotografiím tajemný až mystický nádech. A jelikož je tématem rebelie, dámy byly odvážné a fotografie postav nafotily v plážových šatech Ulla Popken. Kdo by si myslel, že to nemůže plnoštíhlým kráskám slušet v plážovém oblečení, plete se.

Finále Miss Prima křivky 2016 proběhne 20. 9. 2016 v divadle Broadway. Bude se soutěžit o tyto tituly:

Hlavní tituly:
Miss Prima křivky 2016
1. VICEMISS Prima křivky 2016
2. VICEMISS Prima křivky 2016
MISS Prima křivky Internet 2016

Vedlejší tituly:
MISS Prima křivky – Žena In 2016
MISS Prima křivky – Krásná XL 2016
MISS Prima křivky – Krásné baculky 2016