27. května 2016
 | 
Jak si v záplavě kosmetických přípravků vybrat ty nejlepší?

Cosmopolitan vyhlašuje prestižní soutěž Cosmo Beauty Awards 2016, ve které spolu s námi určíte ty nejužitečnější, nejvíc trendy a nejpříjemnější prostředky péče a krásy na trhu!

Prestižní nadnárodní soutěž, kterou pořádají Cosmopolitany po celém světě, právě vstupuje do svého druhého kola a my pro vás odemykáme k hlasování kategorie Čištění a Tělo! O co tady jde? Máme ambici společně s vámi udělat obří průzkum současné kosmetiky a zjistit, jaké přípravky jsou v České republice mezi uživatelkami nejoblíbenější, nejlíp fungují, skvěle vypadají a mají nejšetrnější složení. Chceme zjistit, do kterých zázraků z oblasti kosmetiky se vyplatí investovat. Vybíráme spolu s vámi ty nejúspěšnější hity na trhu.

Jak to děláme? Soutěž o nejlepší kosmetiku roku Cosmo Beauty Awards 2016 dává šanci poznat většinu přípravků, které se vyskytují na pultech českých prodejen či v kosmetických buticích, a vyjádřit se k nim. Vybírejte spolu s námi vítěze a hlasujte pro svého favorita na www.cosmoba.cz. Vystavili jsme tu fotky nominovaných přípravků a rozdělili je do deseti hlavních kategorií, jako jsou líčidla na rty a na tvář, péče o tělo, přípravky pro čištění a odličování, sluneční ochrana, přípravky pro nehty, vlasy, pleťové krémy…

Každých 14 dní tu odemkneme hlasování pro jednu kategorii kosmetických zázraků. Z vašeho hlasování vzejdou tři hity v každé podkategorii. Porota z nich pak vybere absolutní vítěze a představí je v listopadovém čísle časopisu. Jak se vám za hlasování odměníme? Každý týden nominované produkty hlasujícím rozdáváme! A na závěr soutěže vybereme tři z vás, které nejlíp zdůvodní svou volbu kosmetiky, a odměníme je letenkami do italského centra kultury a nákupů, do Milána!

V červnu hlasujeme o nejlepší přípravky na čištění pleti a pokožky a o vítěze v péči o celé tělo. Vyberte své favority v následujících podkategoriích:

Čištění

Nejlepší čisticí produkt na tvář

Vy to už díky Cosmu víte, že čištění a odličování není totéž. Mýdlo vám pleť sice umyje, ale neodlíčí. Odličovací mléko tvář odlíčí, ale chce to ještě mytí. A ještě ke všemu potřebujete, aby se čisticí přípravek choval maximálně ohleduplně k vaší pleti a neštípal v očích. Jaký čisticí přípravek na obličej se vám osvědčil a vy byste ho s klidem doporučila dál? Je to gel? Vodička? Hlasujte!

Nejlepší odličovací přípravek

Někdo pro odličování přísahá na micelární vodu a odličovací tampon, někdo zbožňuje odličovací ubrousky, někomu vyhovuje odličovací mléko. Jaká je vaše volba?

Nejlepší peeling na obličej

Musí být šetrný k vaší jemné pleti, ale účinný. Nesmí dráždit. Našla jste takový? Dejte o něm vědět!

Tělo

Nejlepší tělový peeling
Vyhladit pokožku před létem, to je nutnost. Jaký peeling používáte a v čem je skvělý? Dejte mu svůj hlas.

Nejlepší tělový čisticí produkt
Potřebujete do sprchy gel takový, aby vás omámil vůní? Vyhovuje vám spíš olejový přípravek, který se ve vodě promění na emulzi, takže nemusíte nanášet tělové mléko? Dejte najevo svůj názor!

Nejlepší produkt na problematickou pokožku
Když trpíte na alergie a atopické ekzémy, potřebujete zaručený tip na kosmetiku. Jaký je ten váš?

Nejlepší krém na nohy a ruce
Musejí umět zvláčňovat, ale moc nemastit. Jaké se vám osvědčily?

Nejlepší tělová hydratace
Tělová mléka, oleje a krémy.

Nejlepší antiperspirant
Brání pocení. Který přípravek nejlíp? Určete svým hlasováním.

Nejlepší deodorant
Nechá vaše tělo volně dýchat, aniž by v tom bránilo druhým. Máte tip?

HLASUJTE
Běžte hlasovat na www.cosmoba.cz pro své favority. Proč to máte udělat? Otisknete svým výběrem jasnou stopu do prestižní nadnárodní Cosmo soutěže Cosmopolitan Beauty Awards 2016. Všechny nominované produkty okamžitě rozdáváme právě vám, hlasujícím!

Tohle je porota
Sabrina Karasová, šéfredaktorka Cosmopolitanu

Anna Kroupová, kosmetická redaktorka Cosmopolitanu

Hana Vagnerová, herečka a cover girl

Petra LovelyHair, blogerka a influencerka, Cosmobloggers

Rendy OrdinaryLife, blogerka, Cosmobloggers

Běžte hlasovat na www.cosmoba.cz právě teď!