23. května 2016
 | 
Rado jako oficiální časomíra UniCredit Czech Open 2016!

UNICREDIT CZECH OPEN

Švýcarská hodinářská značka Rado se představí již popáté v řadě v roli Oficiální časomíry mezinárodního tenisového turnaje mužů kategorie ATP UniCredit Czech Open. Turnaj se uskuteční v areále TK Prostějov, ve dnech 30.5.2016 – 4.6.2016

Rado bude v roli Oficiální časomíry turnaje měřit každou sekundu těchto sportovních klání svými rohovými hodinami v podobě modelu HyperChrome Match Point.

Hladké, sportovní a švýcarské: nové Rado HyperChrome Match Point
Sportovní sofistikované hodinky inspirované tenisem, to jsou nové Oficiální hodinky turnaje HyperChrome Match Point. Limitovaná edice 999 individuálně číslovaných kusů se vyznačuje sekundovým sčítačem rozděleným po 00, 15 a 40, a hodinovým sčítačem s ilustrací tenisové sítě. Jednolité pouzdro, náramek z matné plasmou upravené high-tech keramiky s leštěnými středními dílky a luneta s gravírovanou tachymetrickou stupnicí dělají z Rado HyperChrome Match Point dechberoucí časomíru a perfektní hodinky na zdvihání vítězné trofeje.

O Rado
Rado je světově známou značkou, vyhlášenou pro svůj inovativní design a použití revolučních materiálů pro nejodolnější hodinky na světě. Od svého založení ve švýcarském Lengnau prokazuje Rado objevitelského ducha, který je potvrzením filozofie značky „Pokud si to dokážeme představit, můžeme to i uskutečnit“ platné dodnes.

Tenisovou novinkou letošního roku je především informace, že značka Rado vstoupila do světa australského tenisu jako partner oficiální časomíry turnaje Brisbane International.

Rado a tenis v roce 2016
Mubadala World Tennis Championship (Abu Dhabi, SAE: 31. 12. 2015   2. 1. 2016); Abierto Mexicano Telcel (Acapulco, Mexiko: 22. 27. 2.); TED BNP Paribas Istanbul Open (Istanbul, Turecko: 25. 4.   1. 5.); Aegon Open Nottingham WTA (Nottingham, Spojené království: 4. 12. 6.); Aegon Classic (Birmingham, Spojené království: 13. 19. 6.); Aegon Championship Queen’s (Londýn, Spojené království: 13.-19. 6.); Aegon International (Eastbourne, Spojené království: 18. 25. 6.); Aegon Open Nottingham ATP (Nottingham, Spojené království: 18. 25. 6.); Rakuten Open Tournament (Tokio, Japonsko: 3. 9. 9.); Bank of Moscow Kremlin Cup Tournament (Moskva, Rusko: 17.-23. 10.); Erste Bank Open Tournament (Vídeň, Rakousko: 17.-23. 10.); Swiss Indoors (Basilej, Švýcarsko: 24.-30. 10.)

Rado v České republice a na Slovensku
Výhradním distributorem švýcarské hodinářské značky Rado je společnost KVEDU Praha s.r.o., jenž je zároveň vlastníkem sítě obchodů Klenotnictví Dušák. Více informací, kompletní síť autorizovaných prodejců v obou zemích a sortiment švýcarské hodinářské značky Rado najdete na www.dusak.cz nebo na www.rado.com