24. května 2016
 | 
Nadopujte svoji pokožku blahodárnými látkami, dodejte jí jiskru a před parným létem tolik potřebnou vláhu a energii!

Koktejl plný antioxidantů a extra výživných složek, který toto vše zvládá na jedničku, nese jméno Énergie de vie.

Je váš každodenní život plný pracovního stresu a shonu a o doktory doporučovaných 8 hodinách spánku se vám může opravdu jenom zdát? To vše se bohužel odráží na naší pokožce a známky stárnutí na sebe nenechají dlouho čekat. Ale v laboratořích luxusní kosmetické značky Lancôme si řekli „Dost!“ a přišli s řešením, jak známky únavy, hektického lifestylu a stárnutí zpomalit a postupně i odstranit! Nová řada Énergie de vie sestává ze tří inovativních produktů a výsledky pocítíte již po několika dnech používání.

Pearly Lotion
Ráno toto gelové tonikum rozzáří váš obličej, večer mu dodá potřebnou hydrataci.

Liquid Care
Mocná dávka zklidňujících a zvláčňujících ingrediencí projasní i tu nejvysušenější pokožku se sklony k začervenání.

Sleeping Mask
Během noci se pleť regeneruje a všechny léčivé látky, které jí před spaním „naservírujeme“, se vstřebávají rychleji a působí aktivněji. Obnovující emulze Sleeping Mask je supervýživným koktejlem – večer nanesete a ráno se probudíte s mladistvou, sjednocenou pletí.

Produkty Énergie de vie pro vás otestovaly dvě vytížené a úspěšné ženy, talentované blogerky Veronika a Alice. S jakým výsledkem?

Veronika
www.veronikad.com

„Nová řada Énergie de vie mé pleti poskytla přesně to, co po dlouhé zimě potřebuje! Pořádnou dávku energie, antioxidantů a hlavně hydratace. Produkty jsou svěží, skvěle se s nimi pracuje a baví mě jejich lehká struktura. Ideální pro nás, které jsme stále v pohybu, ale přesto chceme pleti dopřát skvělou péči a neslevovat ze svých nároků.“

Alice
www.mamou-stylove.cz

„Už dlouho moje pleť nevypadala tak zdravě. Mám pocit, že je sjednocenější, zářivější a vypadá prostě mladistvěji. Nadchla mě i konzistence přípravků, moji mastnější pleť vůbec nezatěžují a jsou extrémně lehké. Samotnou mě překvapilo, jak texturou tekutější přípravek může nahradit krém, ale je to tak.“

Toužíte také po zářivé a sjednocené pleti? Zapojte se do soutěže a vyhrajte unikátní Liquid Care z řady Énergie de vie!

Soutěžit můžete zde: zenylancome.jenprozeny.cz