11. května 2016
 | 
Již tuto sobotu na Dni, kdy najdu lásku, v pražském Atriu Flora

• Pro návštěvníky je mimo jiné připraven zdarma celodenní program, kde v rámci workshopů a přednášek zazní témata týkající se lásky sama k sobě, ke svým koníčkům, k životu, ke zvířatům, k jídlu, k dětem či partnerovi.

K dispozici široké veřejnosti budou David Huf, Olga Šípková, Miroslav Šimůnek, Jana Havrdová, Radka Třeštíková (spisovatelka), Roman Kotlář (vítěz MasterChef), Julie Gaia Poupětová (love koučka), Kateřina Šlehoferová (kartářka), Mameradipsy.cz a O.S. Za práva zvířat a mnoho dalších.

Akci zaštiťují ŽENY s.r.o.

ŽENY s.r.o. se rozhodly Dnem, kdy najdu lásku, navázat na úspěšnou lednovou akci Den, kdy se budu mít ráda, která přilákala do Atria Flora v Praze více než 3500 návštěvníků. Koncept dne plného zážitků tentokrát propojuje květnové téma lásky.

„Z průzkumu, který jsme realizovaly ve spolupráci s agenturou Médea Research, vyplynulo, že láska k sobě i k ostatním rozhodně není samozřejmostí. Jedné je málo, tu druhou zas neumíme vyjádřit. Proto jsme připravily celodenní program Den, kdy najdu lásku, kde je stěžejním tématem právě láska – k sobě, partnerovi, práci, vaření nebo koníčkům,“ říká jednatelka platformy ŽENY s.r.o. Eva Čejková Vašková.

Celá akce je pro širokou veřejnost zdarma. K dispozici budou workshopy a přednášky na různá témata, posezení s blogerkami, sportovní aktivity nebo adopce zvířecích mazlíčků přímo na místě.