28. dubna 2016
 | 
Vyzkoušejte nový vlasový trend - účes Flave!

Upravte si pěšinku na střed, u kořínků vlasy uhlaďte, v délkách jemně provlňte! Svůj nový trendy look můžete doplnit velkými brýlemi nebo výraznými náušnicemi. Buďte IN!

Právě nyní pro vás spouštíme jedinečné stránky look.jenprozeny.cz, kde můžete každý měsíc soutěžit a inspirovat se nejnovějšími vlasovými trendy!

Ambasadorkami prvního měsíce s tématem New York trends se stala modelka Pavlína Němcová a blogerka Aneta (Annette Vogue). Obě tento účes vyzkoušely a ihned si ho zamilovaly!

Jak na to?

K hlavě na mokré vlasy aplikujte termo-ochranný krém SÉVE PROTECTRICE. Ten vlasy ochrání před tepelnou úpravou a zároveň je krásně uhladí a dodá jim lesk. Do délek naneste formující gelový krém pro vlny HOLLYWOOD WAVES FATALE a vyfoukejte prameny do vln přes malý kartáč. Na závěr použijte lak FIX ANTI-FRIZZ, který udrží účes v požadovaném tvaru. Pro větší uhlazení použijte gel pro mokrý vzhled EXTREME SPLASH. Kompletní fotografický postup účesu naleznete na look.jenprozeny.cz

SALON EXPERT

Potřebujete poradit? Nejlepší kadeřníci čekají, aby vám poradili jak odhalit vaši krásu! Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči. Svěřte se do péče Salon Expert, kadeřnických salonů pracujících pod záštitou značky L’Oréal Professionnel. Svůj nejbližší Salon Expert najdete v Salon lokátoru