22. dubna 2016
 | 
Oslovili jsme blogerku Denisu (Fashionbydee), aby nám prozradila, jak pečuje o své tělo.

Své tipy nám sepsala a nezapomněla připojit i letní must have wishlist.

A co je pro ní v létě naprostou nezbytností? No přece hladké a krásné nohy díky Braun Silk épil SkinSPA! Soutěžte o něj právě teď! Stačí poslat svůj letní wishlist na mybraunworld.jenprozeny.cz

1. BOŽSKÉ HLADKÉ NOHY
„Ruku na nohu, která z nás holek by nechtěla mít neustále hladké nohy bez jediné chybičky?! Otázka zní jak? Dovolte mi představit vašeho největšího parťáka na léto – pana Brauna. Je krásný, je mladý, je inteligentní a bílý se třpytkami. Epilátor je vhodný jak na nohy a ruce, tak i na citlivější místa jako je podpaží i oblasti bikin. Co mě příjemně překvapilo – epilace skoro vůbec nebolí. Může se použít jak na sucho, tak i na mokro! Takže žádný problém vzít Brauna s sebou do sprchy!"

2. KOUPELE
„Po hooodně náročném dni mi pomáhá levandulová pěna. Levandule navazuje pocit klidu a uvolňuje.”

3. DOMÁCÍ PEELING
„Jednou za čas bychom své pokožce měli dopřát peeling z toho důvodu, abychom ji zbavili odumřelých buněk a rozjasnili ji. Navíc peeling pomáhá i v boji proti celulitidě. Já si dělám domácí. Recept je jednoduchý: použijte sůl, cukr nebo kávový lógr a smíchejte s trochou olivového či kokosového oleje. Tohle rozhodně nedoporučuji ihned po oholení pokožky, mohli byste si ji pěkně podráždit, ale raději předtím nebo mimo den holení.”

4. HYDRATACE
„Nejdůležitější je hydratace! Pokud do svého tělového mléka přidáte před rozetřením i trochu kokosového oleje, vaše pokožka bude ještě zářivější a obohacená o spoustu dobrých látek, které kokosový olej obsahuje.”

Více tipů a dokonalých příprav na léto podle blogerky Denisy naleznete zde! Soutěžte na mybraunworld.jenprozeny.cz