20. dubna 2016
 | 
Toužíte po zážitku, na který celý život nezapomenete?

Dopřejte si ho tím nejjednodušším způsobem – zasoutěžte si! Pokud potřebujete do svých žil vpustit trochu adrenalinu, na nic už neváhejte a zapojte se!

Třetí kolo soutěže na aussie.jenprozeny.cz je opět v adrenalinovém duchu. Tentokrát můžete vyhrát 3x voucher na jízdu ve Ferarri na závodním okruhu.

Stačí odpovědět na soutěžní otázku: Co pro vás znamená „žít naplno”?

Máte-li strach z adrenalinového zážitku v podobě rychlé jízdy, nezoufejte. Na své si přijdou i ti, kteří mají radši klid a adrenalinu se vyhýbají obloukem. Pokud tedy patříte ke klidnější skupině lidí, nechte se okouzlit nejvoňavějšími vlasovými produkty AUSSIE.

Pro 100 žen jsou připraveny produkty k testování z řady MIRACLE MOIST. Tato vlasová kosmetika rozzáří vaši kštici, dodá potřebnou hydrataci a napraví poničené vlasy. Že vás představa překrásných vlasů láká? Tak neváhejte a navštivte aussie.jenprozeny.cz!

Šampon a kondicionér řady MIRACLE MOIST společně s hloubkovým kondicionérem MIRACLE RECONSTRUCTOR zachrání vaše poničené vlasy. Výtažky z australského makadamového ořechu vaše vlasy maximálně vyživí, dodají jim lesk a hebkost. Dokonale lesklou a zdravou hřívu tedy nemusí mít jen lvy v Africe. Navštivte malou Austrálii v lahvičce, využijte jejích přírodních zdrojů! Nechte své vlasy vlát ve větru při všech vašich divokých jízdách a žijte život naplno…

Více o soutěži a testování naleznete na aussie.jenprozeny.cz.