12. dubna 2016
 | 
Na detailech záleží.

KASPER DESIGN je česká firma, které se daří spojovat tradici tuzemského kovoobráběcího průmyslu a fortel českých řemeslníků s uměním špičkových designerů, například Davida Johna či Petra Novaque. Využívá k tomu nejmodernější technologie a nejkvalitnější materiály, zejména špičkovou nerezavějící ocel. Z výrobních prostor společnosti KASPER tak vycházejí originální díla, která patří k tomu nejlepšímu, co v oblasti interiérových a exteriérových doplňků vzniklo nejen u nás, ale i ve světě. Výrobky firmy KASPER DESIGN se vyznačují mimořádnou kvalitou – danou jak použitými materiály, tak jejich zpracováním –, nadčasovou elegancí a dokonalou funkčností i odolností. Sortiment doplňků pro dům a zahradu je tvořen zejména zahradními grily, květináči a originálními poštovními schránkami. V nabídce firmy jsou však i projektová řešení individuálních požadavků pro zákazníky ze soukromé i veřejné sféry.

Lakované květináče Diamond

O tom, že květináč nemusí být jen „obyčejná nádoba na kytky“, ale může být i svébytným uměleckým dílem, které se hodí jako luxusní doplněk do interiéru i exteriéru, se nás již několik let snaží přesvědčovat květináče vzešlé ze spolupráce firmy KASPER s vynikajícím českým designérem Petrem Novaque. O úspěchu tohoto snažení svědčí mimo jiné i ocenění květináče Wave prestižní mezinárodní cenou Red Dot Award 2015.

Radka Kasperová, jednatelka společnosti KASPER DESIGN, věří, že podobně úspěšné budou i další kolekce květináčů: „Pro letošní sezonu bychom se více chtěli zaměřit na květináče Diamond, které si určitě zaslouží stejnou pozornost jako Wave v loňském roce. A Petr pro nás připravil ještě dalších 20 variant, ze kterých teď vybíráme a plánujeme novinky do výroby. Je to ale složitý proces a chceme sázku na jistotu. Další nové modely, když půjde celý proces dobře, budou k vidění nejdříve ke konci tohoto roku.“

Série květináčů Diamond se vyrábí z lakovaného hliníku ve třech barevných provedeních a dvou základních velikostech. Květináč vyniká především svými liniemi a luxusním provedením, díky kterým přemění jakýkoli interiér na opravdový kus diamantu. Pro použití v exteriéru je spodní hrana květináče opatřena speciálním gumovým profilem. Nejmenší Diamond váží 5 kg, doporučená cena je 5.750 Kč. U firmy je možno objednat si také individuální zakázkovou výrobu, při které se cena dle provedení květináče zpravidla navyšuje o 30 %.