8. dubna 2016
 | 
Navléknout obnošené tepláky, seprané triko a vyrazit za sportem je naštěstí už minulostí.

Při sportu se chceme nejen cítit, ale také vypadat dobře a podávat skvělé výkony. Výběrem správného oblečení máme vyhráno. Už jste slyšeli o sportovním oblečení, které zlepší vaši výkonnost, pozitivně ovlivní výdrž, po náročném tréninku urychlí regeneraci a ještě vypadá originálně? Řeč je o kompresním oblečení SKINS, díky němuž budete rychlejší, výkonnější a vydržíte déle – ať už se věnujete jakémukoli sportu.

V čem spočívá tajemství komprese?

Účinnou metodu dynamické stupňované komprese vyvinula australská značka oblečení SKINS na základě výzkumu s vědci, fyzioterapeuty a sportovci a zjistila, jaké stupně komprese jsou potřebné pro jednotlivé skupiny svalů. Dlouhodobý výzkum ukázal, kdy svaly potřebují volnost pohybu a kdy naopak potřebují zpevnit, aby se předešlo zranění. Tato technologie ve spojení s originálním designem dala vzniknout značce oblečení SKINS, kterou nosí jak amatérští sportovci, tak profesionálové.

Kompresní oblečení SKINS, to není jen „obyčejné“ funkční prádlo, jehož hlavním přínosem je, že sportovce takzvaně udrží v suchu. To už je dnes standardem. Důležitou součástí oblečení je technologie, která působí vždy správným tlakem ve správný čas na správné svaly. Speciální řada SKINS RECOVERY ale pomáhá také po výkonu, kdy opět správnou měrou komprese pomáhá svaly regenerovat. Oděvy udrží tělo za každých okolností v teple a suchu, navíc bez jakéhokoliv nepříjemného zápachu. Technologie je navíc neustále zdokonalována a vy můžete vybírat z několika řad oblečení, z nichž mezi ty nejnovější patří SKINS A400 GOLD a SKINS DNAMIC

SKINS se nejen díky své funkčnosti, ale také velmi zajímavému vzhledu těší čím dál větší popularitě. “Oblečení přirozeně nakopne výkony. Dynamicky stupňovaná komprese zlepší činnost krevního oběhu a dodá více kyslíku do svalů. Umožní tak sportovcům pouštět se do věcí s větším nasazením, po delší dobu a po výkonu se rychleji zotavit,” uvádí k důvodům úspěchu kompresního oblečení Miloš Kořínek, zástupce SKINS v České republice.

SKINS je určeno všem, kteří žijí aktivním životním stylem a vyhledávají oblečení, ve kterém se cítí a vypadají skvěle. Využijete jej nejen v tělocvičně a posilovně, ale i při běhu nebo na kole. Výjimkou není ani oblečení určené pro zimní sporty. Zimní řada SKINS THERMAL zachytává teplo z těla v dutých vláknech a drží tak sportovce v teple i ve velmi chladných podmínkách. Navíc jsou zimní produkty opatřeny tkaninou s jemným chlupem, díky čemuž se i příjemně nosí. Na jaře a v létě oceníte topy, trika s krátkým rukávem nebo kraťasy. Kromě dlouhých kalhot můžete vyzkoušet i tříčtvrteční délku.

Více na: www.skins.cz