4. dubna 2016
 | 
Gratulujeme následujícím výherkyním, které si užijí produkty AUSSIE a voucher na Indoor skydiving!

A jaké byly vítězné odpovědi na otázku „Nebýt ničím limitováni, co byste podnikli?”

Martina Debnárová odpověděla:
„Asi bych si nic neplánovala. Každý den bych prožila tak, jak bych to zrovna cítila. Chci k moři jela bych k moři. Chci jít do práce? Šla bych do práce. Každopádně, užívala bych si každé minuty. Stejně jako se o to snažím teď."

Eva Melzerová odpověděla:
„Člověk není přeci nikdy ničím limitován 🙂 život je jen náš a proto je potřeba ho užívat. Vše co brání člověku v cestě je on sám 🙂 takže nejsem ničím limitovaná a jdu si za svým snem společně i Aussie :)"

Šárka Niemczyková odpověděla:
„Pokud bych nebyla limitovaná časem ani penězi, ráda bych založila humanitní neziskovou organizaci pro pomoc lidem v tísni. Tato organizace by se zaměřovala zdravotní pomoc lidem v nouzi, obětem válek, hladomorů a různých přírodních katastrof. Nikdy totiž nevíte kdy takovou pomoc budete potřebovat i vy. Zdraví a šťastná rodina je to nejdůležitější co člověk na světě má."

Pokud si chcete zasoutěžit ve finálním kole soutěže, není nic snažšího než navšívit aussie.jenprozeny.cz a odpovědět na soutěžní otázku. Hlavní cenou je 3x jízda na závodním okruhu ve Ferrari a vybraných 100 čtenářek odměníme balíčkem produktů k testování.

Více o soutěži na aussie.jenprozeny.cz